پروژه بزرگ تور مجازی شهر توریستی طرقبه

//پروژه بزرگ تور مجازی شهر توریستی طرقبه
پروژه بزرگ تور مجازی شهر توریستی طرقبه1394/5/12 17:54:24

Project Description

پروژه بزرگ تور مجازی شهر توریستی طرقبه

شهر طرقبه در شمال غرب مشهد در عرض جغرافیایی36/18 درجه و طول جغرافیایی59/22 درجه واقع گردیده که از انتهای بلواروکیل آباد آغاز می‌شود. ارتفاع شهر طرقبه از سطح دریا 1300متر می‌باشد. جمعیت این شهر نزدیک به 20000نفر می‌باشد، این شهر از 7محله اصلی تشکیل شده است که شامل محلات ویلاشهر،گلستان و بوستان،طرقدر،فرهنگیان،عنبران و محله مرکزی طرقبه می‌باشد. به نقل از ویکی پدیا طرقبه دارای مراکز متعدد توریستی و گردشگری است و از مراکز مهم توریستی مهم استان به شمار می‌رود. این منطقه کوهستانی زیبا دارای باغ‌ها و پارک‌های زیادی است و به داشتن تپه‌های زیبا و شب‌های خنک در تابستان مشهور می‌باشد و نیز محصولات باغی فراوان از جمله سیب و گیلاس مرغوب دارد.
پروژه بزرگ تور مجازی از شهر توریستی طرقبه در فاز اول بالغ بر صد نقطه از مکان های دیدنی شهر طرقبه بود که با تکنیک پانورامای ٣۶٠ درجه عکاسی گردید.
با استفاده از این بازدید مجازی که بر روی نقشه شهر طرقبه انجام گرفته است شما را میتوانید نقاط گردشگری و جاذبه های طبیعی شهر طرقبه را مشاهده نمایید
در فاز دوم این پروژه به معرفی مکان های توریستی تفریحی و پروژه های اقتصادی شهر طرقبه با استفاده از تکنیک تور لیدر خواهیم پرداخت .

سامانه بازدید مجازی ، این قابلیت را برای کاربران فراهم می اّورد که بدون حضور فیزیکی و از طریق شبکه جهانی اینترنت و یا رایانه شخصی خود، از امکانات و خدمات مرکز مورد نظر به صورت کاملا سه بعدی، باتمام جزییات، همراه با محیطی زنده و گرافیکی کاملا زیبا، بازدید نماید. از پرکاربردترین مواردی که سامانه بازدید”گروه استودیو اسپین” میتواند مفید واقع شود می توان به موارد زیر اشاره کرد :

*در صنعت توریسم و گردشگری

*انتقال مفاهیم فرهنگی

*بازدید در فضای مجازی

*آشنایی با امکانات تفریحی رفاهی

*شهر الکترونیک

*عکاسی سه بعدی

*بازدید مجازی از پروژه های عظیم عمرانی

*بازدید مجازی گردشگران خارجی

ورود به تور مجازیگوگل استریت