مدیریت اینستاگرام مجموعه ساختمانی هترا

خانه » Portfolio » مدیریت اینستاگرام مجموعه ساختمانی هترا
مدیریت اینستاگرام مجموعه ساختمانی هترا1401/10/25 8:02:40

Project Description

شرکت ساختمانی هترا ا با بهره گیری از دانش فنی مهندسان مشاور و کارشناسان مجرب و رعایت کلیه ضوابط و معیارهای فنی و مهندسی با اجرای طرح های شاخص مسکونی ، اداری،تجاری وخدماتی فعالیت خود را آغاز و با بهره مندی از تجارب چند ساله، کماکان با سرمایه گذاری و اجرای طرح های مدرن در زمینه پروژه های بلندمرتبه و شاخص در سطح شهر مشهد فعالیت خود را ادامه می دهد. شرکت ساختمانی هترا تاکنون موفق به اجرای بیش از هزاران مترمربع زیربنا با بالاترین کیفیت ساختمانی بوده و پروژه های متعدد مسکونی، اداری، تجاری و خدماتی در سطح شهر مشهد دردست طراحی و اجرا دارد .

در مرحله اول ساخت یک لوگو که توانایی معرفی مجموعه را داشته باشد به عنوان یک اصل کلیدی برای مجموعه استودیو اسپین اولویت پیدا کرد. پس از آن با بررسی تاریخی کلمه هترا متوجه شدیم که این اسم شهری باستانی است که در استان نینوا، عراق قرار دارد. این شهر در دوران باستان این شهر در فاصله ۵۰ کیلومتری شمال غرب پایتخت باستانی آشوریان یعنی آشور واقع بود. شهر هترا دارای معماری خاصی است که می‌توان سه نوع تمدن ایرانی، یونانی و رومی را در آن دید.

با این دید اتودهای اولیه لوگوی مجموعه ساختمانی هترا طراحی شد که پس موافقت کارفرما لوگو نهایی این پروژه متولد شد.

 

مدیریت اینستاگرام مجموعه ساختمانی هترا

 

مدیریت اینستاگرام مجموعه ساختمانی هترا

 

مدیریت اینستاگرام مجموعه ساختمانی هترا

 

مدیریت اینستاگرام مجموعه ساختمانی هترا

 

پس از طراحی لوگوی مجموعه، وب سایت این پروژه هم توسط دپارتمان برنامه نویسی و طراحی وب استودیو اسپین ساخته شد. بعد از آن حضور این مجموعه در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله اینستاگرام به شدت مورد توجه اهالی ساخت و ساز در مشهد و کل کشور قرار گرفت. از مهم ترین این دلایل می توان به کیفیت بی نظیر ساخت این ساختمان ها، معماری خلاقانه و بی بدیل آن ها، رعایت اصول استاندارد جهانی ساختمان سازی و سطح خدمات VIP این مجموعه به مشتریان اشاره کرد.

به محض طراحی layout کلی پیج و درج پست با هویت بصری اختصاصی این مجموعه به سرعت تعداد دنبال کنندگان این پیج افزایش یافت، در راستای مدیریت اینستاگرام مجموعه ساختمانی هترا، درج استوری های روزانه از روند پیشرفت پروژه نیز به خدمات ما اضافه شد. همچنین در این راستا با مصاحبه های متعدد با بخش های مختلف اجرایی مجموعه هترا و مهندسین پروژه های در حال ساخت این مجموعه سعی در معرفی هرچه بیشتر زیرساخت های هترا به مشتریان بالقوه این شرکت شد.

 

 

حضور در شبکه های اجتماعی برای هر کسب و کاری یک امر واجب است! شبکه های اجتماعی به عنوان پای ثابت تبلیغات همیشه از اقبال بسیار بالیی برخوردارند. برای اینستاگرام و تلگرام گروه ساختمانی هترا با توجه به هویتبصری این مجموعه سعی شده تمامی پروژه های شاخص این گروه را با گرافیکی درخور نمایش دهیم و تمامی اطلاعات مورد نیاز کاربران را با آنها به اشتراک بگذاریم.

ساخت ویدیو کلیپ از مراحل مختلف پروژه و تهیه تیزر از ساختمان ها و پروژه های در حال ساخت یا تکمیل شده گروه ساختمانی هترا، ضبط مصاحبه از مهندسین و مالکین این مجموعه و ساخت مالتی مدیاهای جذاب برای درگیر کردن بیشتر مخاطب با این مجموعه از اهداف بخش تولید ویدیو و ایده پردازی استودیو اسپین برای شبکه های اجتماعی این برند بود که تعدادی از آن ها را در زیر ملاحظه خواهید کرد :

 

کلیپ های بروزرسانی های مختلفی که در ساختمان های گلایل، نیلوفر و نسترن پروژه های هترا انجام می شد توسط همکاران بخش تصویر و تدوین تهیه می‌شد و برای بارگذاری در شبکه های اجتماعی به دست دپارتمان مربوطه می‌رسید. دپارتمان دیجیتال مارکتینگ جهت نمایش حداکثری پست ها به مخاطبین از هشتگ های متنوع در حوزه ساخت و ساز استفاده میکردند و علاوه بر آن با استفاده از تقویم محتوایی دقیق بر اساس پیشرفت فیزیکی مجموعه برنامه ریزی های دقیقی در جهت اهداف پروژه ارائه میکردند.

 

 

در بخش عکاسی از پروژه های این مجموعه ساختمانی هم عکس های زیادی از مراحل مختلف ساخت و ساز این ساختمان ها و همچنین شوروم ها و پایان پروژه تهیه شده است. این عکس ها که به صورت اختصاصی برای نمایش هر چه بهتر جزئیات و ظرافت های معماری در این پروژه ها تهیه می‌شد باید از جهات بسیاری استاندارد های جهانی را در پی داشته باشد. در این زمینه وب سایت های معتبر جهانی از جمله Archello نیز رپورتاژ هایی برای مجموعه هترا منتشر کرده اند.

 

 

 

 

مدیریت اینستاگرام مجموعه ساختمانی هترا که بر عهده استودیو اسپین بوده است حاصل افتخار همکاری بیش از 5 سال با جناب آقای دکتر توابی بوده است که حاصل آن تولید چند ده ویدیو تبلیغاتی، صدها عکس منتخب و تولید بیش از صدها استوری در قالب ایسنتاگرام می‌باشد. مدیریت پیج اینستاگرام یکی از مهمترین ابزارهای این روزهای برندهای برتر بوده که علاوه بر جذب حداکثری مخاطب، تصاویر و مدایاهای بسیار با کیفیتی را در اختیار مجموعه قرار میدهد تا به وسیله آن در جذب هرچه بیشتر و بهتر مشتری هدف تمرکز کنند.

برای مشاهده صفحه اینستاگرام این مجموعه از طریق لینک زیر وارد شوید :

ورود به صفحه اینستاگرام هترا