عکاسی ۳۶۰ درجه شرکت الکترواستیل

//عکاسی ۳۶۰ درجه شرکت الکترواستیل
عکاسی ۳۶۰ درجه شرکت الکترواستیل1399/11/28 7:35:29

Project Description

عکاسی 360 درجه شرکت الکترواستیل توسط گروه استودیو اسپین انجام شد و در این مقاله میتوانید از طریق این تکنیک خط تولید و فضای این کارخانه را مشاهده نمایید.

 

تصاویر و نقاط بازدید هوایی، تور مجازی گویا و امثال این تکنیک ها باعث شده تا نمایش جذابی از شرکت الکترو استیل را شاهد باشیم. نکته این است که با استفاده تکنیک تور مجازی و مخصوصا تور مجازی با تکنیک تور لیدر یا همان تور مجازی گویا میتوان علاوه بر نمایش جذابیت ها و نقاط قوت و قسمت های مختلف خط تولید یا بخش های اداری و امثال آن ، توضیحات لازم را نیز در حین مشاهده برای کاربر ارائه نمایید تا درک مناسبی از فضایی که مشاهده میکند داشته باشد یا اطلاعاتی که نیاز دارد را دریافت کند. همچنین اگر محصول یا بخش خاصی ممکن است باعث ایجاد ابهام در ذهن بیننده شود با این تکنیک امکان رفع آن در همان بازدید اولیه وجود دارد.

اگر از دید تبلیغاتی به تکنیک تور مجازی نگاه کنیم، میتوان گفت از بهترین و به صرفه ترین انواع تبلیغ همین تکنیک است. به این جهت که علاوه بر نمایش جذاب محیط یا فضایی که مد نظر شماست، در بهترین حالت آن را نمایش میدهد و از لحاظ هزینه نیز بسیار به صرفه تر از سایر موارد تبلیغاتی مانند تبلیغات محیطی یا ساخت تیزر و کلیپ خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر راجع به تور مجازی و امکانات قابل ارائه در این تکنیک به بخش تور مجازی وبسایت مراجعه نمایید.

گروه استودیو اسپین با بهره گیری از به روز ترین امکانت و گروه کار آمدی از تصویر بردار تا برنامه نویس و طراح امکان تولید سامانه بازدید مجازی از محیط های مختلف با بالاترین استاندارد های حال حاضر را داشته و در طول مدت فعالیت خود سعی بر این داشته تا همواره نوآورانه عمل کرده و سطح استاندارد های این تکنیک هنری-تبلیغاتی در کشور را بالا ببرد.

 

برای مشاهده عکاسی 360 درجه شرکت الکترواستیل از لینک زیر وارد شوید.

ورود به تور مجازی