طراحی وب سایت کارخانه ایستاگستر توس

//طراحی وب سایت کارخانه ایستاگستر توس
طراحی وب سایت کارخانه ایستاگستر توس1397/10/7 16:03:46

Project Description

طراحی وب سایت کارخانه ایستاگستر توس

 

طراحی وب سایت کارخانه ایستاگستر توس توسط استودیو اسپین جهت معرفی محصولات، پروژه ها و تور مجازی این کارخانه در سال ۹۶ تهیه و طراحی گردید.

شرکت ایستاگستر توس در سال 1386 در زمینی به مساحت ده هزار متر مربع و با سه هزار و و پانصد متر مربع سالن تولید، در شهرک صنعتی توس مشهد تاسیس گردید. این واحد اکنون با بکارگیری یکصد و پنجاه نفر پرسنل متخصص و با مساحت تقریبی سیزده هزار متر مربع و با شش هزار متر مربع سالن تولید و هشتصد متر مربع فضای اداری توانسته ظرفیت تولید خود را تا سقف دوازده هزار تن در سال افزایش دهد.

در طول سالها، کارخانه ایستا گستر با هدف ساخت اسکلت فلزی، توانسته زیربنای فلزی بسیاری از کارخانه ها در نقاط مختلف کشور را تولید و تجهیز کند. به طور کلی، این کارخانه دارای مساحتی بیش از 400هزار متر مربع بوده و همچنین دارای انباری صنعتی بالغ بر 110هزار متر مربع جهت نگهداری محصولات خود می باشد. در حال حاضر، این شرکت به واسطه استخدام مهندسین مجرب در این زمینه، توانسته بیش از 80درصد از تقاضای اسکلت فلزی خراسان رضوی را تامین کند. مهمترین ارزشهای گروه صنعتی ایستا گستر استفاده از مجرب ترین مهندسین و کارشناسان و بهره بردن از جدیدترین مواد اولیه و تکنولوژیها می باشد. انعطاف پذیری و مشتری محوری این گروه، این کارخانه را به یکی از معتبر ترین کارخانه ها در زمینه ارایه بهترین خدمات به مشتریان در کوتاه ترین زمان تبدیل کرده است.

کارخانه های تولیدی و صنعتی میتوانند جهت معرفی محصولات و شرکت تولیدی خود با استفاده از بروز ترین امکانات طراحی ، وب سایتی شکیل و در شان خود داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر با استودیو اسپین در ارتباط باشید.