سامانه تور مجازی و تصاویر سه بعدی کارخانه ایران الکتریک

//سامانه تور مجازی و تصاویر سه بعدی کارخانه ایران الکتریک
سامانه تور مجازی و تصاویر سه بعدی کارخانه ایران الکتریک1397/4/8 9:31:58

Project Description

تور مجازی کارخانه ایران الکتریک

 

سامانه تور مجازی و تصاویر سه بعدی کارخانه ایران الکتریک به همت استودیو اسپین در دو بخش معرفی محصولات به صورت سه بعدی در تمامی گروه ها و بخش نمایش و معرفی خط تولید کارخانه به صورت تصاویر سه بعدی گویا طراحی و تولید گردیده است.

مجتمع عظیم فضل الکتریک با نام تجاری ایران الکتریک پیشگام در صنعت کلید وپریز در سال ۱۳۶۱ با هدف بهره گیری از دانش روز با طراحی و تولید انواع کلیـد و پریز خانگی و صنعتی در زمینی به مساحت چهار و نیم هکتار احداث گردید . این مجتمع هم اکنون با زیر بنای بیست و پنج هزار متر مربع و بهـره گیری از دستگاه های مـدرن و تمام اتوماتیـک در راستای تأمیـن نیـازهای داخلـی و خارجـی احـداث و با اعتمـاد به کار گروهـی و آمـوزش مستمـر و مؤثـر و داشتن واحـدهای تحقیـق و توسعـه (R & D) -طراحی و مهندسی– قالبسازی – پرسکاری سرد – تزریـق پلاستیک – سری تراشی –شیشه – آبکاری یا روکش فلزی – خطوط پاشش رنگ مایع –رنگ پودری- مونتاژ –کنتـرل کیفیت در سالن های کاملا مجــزا با همـراهـی طراحــان و مهنـدسیــن متخصص محصــولات خـود را با رعــایت بالاتـــرین اصـــول و موازیــن ایمنــی و زیست محیطـی طبـق استانــدارد ملـی ایـــران و بکارگیـری سیستـم های تضمیـن کیفیـت (ISO 9001-2015) ، (ISO 14001-2015) ، (OHSAS 18000-2015) ، (ISO 10002-2014) ، (ISO 10004-2012) ، (ISO 17025-2005) در راستـای تأمیـن نیــاز مشتـریان تولیـد و به بـازارهای داخلـی و خارجـی عرضــه می نمـاید. که در این راستا روند رو به رشد صـادرات این شرکت در صنعت کلیـد و پریـز در کنار تولید کنندگان بنام خارجی موجب افتخار برای خانواده ایـران الکتریک می باشـد.

سامانه تور مجازی و تصاویر سه بعدی کارخانه ایران الکتریک می تواند به عنوان یک نمونه کامل و پروژه ای فاخر برای استدیو اسپین در جهت معرفی کارخانجات، خطوط تولید معرفی محصولات و … مورد استفاده قرار گیرد.

استودیو اسپین با پیرفته ترین ابزارهای تصویربرداری سه بعدی و عکاسی ۳۶۰ از محصولات می تواند عملکرد فروش و کلاس بالا تری از نمایش را برای شما به ارمغان آورد.

ورود به تور مجازی