سامانه بازدید مجازی شرکت نوین زعفران

خانه » Portfolio » سامانه بازدید مجازی شرکت نوین زعفران
سامانه بازدید مجازی شرکت نوین زعفران1396/9/20 19:42:40

Project Description

نوین زعفران

 

شرکت نوین زعفران در سال 1371 با هدف نوآوری، بسته بندی و ایجاد تحول در حرفه زعفران تاسیس شد و از ابتدا به عنوان یک تولید کننده و صادر کننده متخصص، مبتکر، درستکار، جدی و شاخص در عرصه تجارت ملی و بین المللی زعفران با کیفیت و بسته بندی متفاوت و خدمات مبتنی بر رضایت مشتری خود را مطرح نمود.

ایجاد بزرگترین واحد فراوری بهداشتی و بسته بندی زعفران در شرایط Clean Room ، طراحی و تولید بسته بندی متنوع با زبانها و سلایق مختلف ملل ، تحقیقات علمی دامنه دار ، تولید و صادرات دهها محصول فرعی از زعفران ( با نام زعفرانیه) ، بازاریابی گسترده و صادرات به پنج قاره گوشه ای از فعالیت های این واحد تولیدی است.

یکی از فعالیت های مهم شرکت همکاری با مراکز علمی بین المللی و مهم علمی و تحقیقاتی مانند دانشگاه Chiba ژاپن در زمینه اثبات و گسترش مصارف غذایی و دارویی زعفران می باشد که نتایج حیرت آوری به دنبال داشته است.
ارتقاء مستمر جایگاه زعفران ایران در سطح ملی و جهانی، توسعه مستمر امکانات و خدمات و توجه به حقوق پیدا و پنهان مصرف کننده اساسی ترین و مهمترین راهبردهای مدیریت نوین زعفران می باشد. بسیاری زعفران را جزو کالاهای سنتی ایران تلقی می نمایند و شرکت نوین زعفران کوشیده است با تلاشی همه جانبه تحولاتی مفید را برای این محصول رقم بزند و نقطه آغازی بر صنعت نوین زعفران ایران باشد.

 

 

 

 

 

استودیو اسپین در بهار سال ۹۶ با افتخار سامانه بازدید مجازی شرکت نوین زعفران از محصولات. خط تولید. افتخارات و شعب این شرکت را طراحی و تولید نموده است.
برای مشاهده سامانه بازدید مجازی شرکت نوین زعفران از لینک زیر وارد شوید :

 

ورود به تور مجازیگوگل استریت