سامانه بازدید مجازی شرکت ابرش

//سامانه بازدید مجازی شرکت ابرش
سامانه بازدید مجازی شرکت ابرش1399/11/23 13:34:04

Project Description

 

معرفی کارخانه ها و نمایش خط تولید یکی از کاربرد های قابل توجه سامانه های بازدید مجازی است که امکانات بسیاری را برای ارائه دارد. در کنار نمایش مزیت های رقابتی و بازدید دقیق از محیط و خط تولید امکان معرفی چشم نواز و دقیق را برای شما فراهم خواهد کرد. لازم است به این نکته نیز توجه کنید که برای نمایش هر نوع کالا یا کارخانه ای نیاز به استفاده از تکنیکی متناسب با همان است. علاوه بر این نوع اجرای پروژه نیز هائز اهمیت است که هرچه با دقت و حساسیت بیشتری تهیه شود نتیجه بهتری خواهد داشت. و در نهایت کیفیت نهایی کار نیز باید قابل قبول باشد تا بیننده با راحتی بیشتری به مشاهده کارخانه یا خط تولید شما بنشیند  از دیدن تصاویر کم کیفیت خسته نشود.

شرکت ” فورج فلزات رنگین پارسیان ” تولیدکننده شیرآلات بهداشتی در طرح ها و رنگ های متنوع و عمدتا اختصاصی و محصولات پلاستیکی بهداشتی ساختمان با مارک تجاری ابرش می باشد. این شرکت در شهرک صنعتی بینالود (استان خراسان رضوی، شهر مقدس مشهد) و در زمینی به مساحت بالغ بر 10,000 متر مربع و زیر بنایی بالغ بر 7,000 متر مربع احداث گردیده است. برای معرفی مجموعه و بازدید خط تولید این مجموعه از تکنیک تور مجازی گویا استفاده شده که در حین نمایش تور، اطلاعات مورد نیاز نیز در اختیار بازدید کننده قرار میگیرد.

استودیو اسپین در راستای معرفی کارخانه و نمایش خط تولید این مجموعه اقدام به اجرای پروژه بازدید 360 درجه از این کارخانه نموده است که میتوانید در ادامه فضای کارخانه را به صورت 360 درجه مشاهده نمایید.

برای مشاهده سامانه بازدید مجازی شرکت ابرش از لینک زیر وارد شوید

ورود به تور مجازی