زیارت مجازی آستان امامزادگان ناصر و یاسر

خانه » Portfolio » زیارت مجازی آستان امامزادگان ناصر و یاسر
زیارت مجازی آستان امامزادگان ناصر و یاسر1394/5/7 18:29:06

Project Description

در امتداد دره بند گلستان و در ۵ کیلومتری غرب مشهد در ابتدای روستای گلستان بنایی  آراسته به کاشی های معرق قراردارد که مقبره  امام زاده های ناصر و یاسر (ع) در آنجا قرار دارد .

بومیان منطقه و مردم کهن سال تر محلی، این دو امام زده را به نام های سید ناصر و سید باصر می شناسند و روی کتیبه های قدیمی بنا نیز همین اسامی حک شده، اما مطالعات کارشناسان که دو دهه پیش انجام شد، مشخص کرد که در کتب و مستندات تاریخی، نام این دو امام زاده؛ سید ناصر و سید یاسر ذکر شده است.

در زمستان سال نود و سه کار زیارت مجازی آستان امامزادگان ناصر و یاسر شروع شد و با انجام بیش از هشتاد نقطه تور مجازی سامانه بازدید مجازی این امام زاده راه اندازی گردید که در ایام نوروز و طرح آرامش بهاری همراه با کتابچه و دیگر اقلام زیارتی در بین زوار این دو امام زاده توزیع گردید .

زیارت مجازی امام زادگان ناصر و یاسر

سامانه تور مجازی ، این قابلیت را برای کاربران فراهم می اّورد که بدون حضور فیزیکی و از طریق شبکه جهانی اینترنت و یا رایانه شخصی خود، از امکانات و خدمات مرکز مورد نظر به صورت کاملا سه بعدی، باتمام جزییات، همراه با محیطی زنده و گرافیکی کاملا زیبا، بازدید نماید. از پرکاربردترین مواردی که سامانه بازدید”گروه استودیو اسپین”میتواند مفید واقع شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

*در صنعت توریسم و گردشگری

*انتقال مفاهیم فرهنگی

*زیارت مجازی

*آشنایی با امکانات تفریحی رفاهی

*شهر الکترونیک

*عکاسی سه بعدی

*بازدید مجازی از پروژه های عظیم عمرانی

*بازدید مجازی گردشگران خارجی

ورود به تور مجازی