تور مجازی گوگل از چای شاهسوند

//تور مجازی گوگل از چای شاهسوند
تور مجازی گوگل از چای شاهسوند1397/7/5 21:53:16

Project Description

تور مجازی گوگل از چای شاهسوند

تور مجازی گوگل از چای شاهسوند به صورت یک بازدید مجازی از بخش های مختلف TEA SHOP این کارخانه تولیدی در نمایشگاه بین المللی تهران در زمستان سال ۹۶ صورت پدیرفت.

هولدینگ شاهسوند مجموعه ای شامل چندین شرکت تولیدی و بازرگانی فعال در زمینه موادغذایی می باشد. این گروه با سابقه درخشان چندین ساله و نام تجاری شاهسوند در عرصه تولید و تجارت میهن اسلامی فعالیت می نماید.
محصولات غذایی شاهسوند با تنوعی بالغ بر 200 قلم کالا دارای مجموعه ای کامل از افتخارات ملی می باشد. اخذ تمامی استانداردهای اجباری و تشویقی ملی، اخذ چندین گواهینامه بین المللی در زمینه کیفیت و بسته بندی و … کسب چندین عنوان تولید کننده نمونه ملی، استانی از واحدهای استانی و اداره نظارت بر مواد غذایی، اخذ چندین ساله نشان صادر کننده نمونه از وزارت بازرگانی، دریافت تندیس های متعدد از سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده و … بخشی از افتخارات این مجموعه می باشد.محصولات شاهسوند از طریق شرکت شاهسوند پخش فراز در تمامی استانهای کشور با بیش از بیست و هفت شعبه توزیع می گردد.

استودیو اسپین با توجه به نیاز و ضرورت مجموعه های تولیدی و کارخانه ها و شرکت های ملی و بین المللی با تجربه بالا و اخذ تاییدیه های گوگل به عنوان عکاس مورد تایید گوگل در زمینه تور مجازی ، بازدید مجازی و تور مجازی گوگل در سطح کشور اقدام به تهیه این پروژه به صورت کاملا تعاملی و پیشرفته می نماید.

خطوط تولید بزرگ مانند نوین زعفران، ایران الکتریک، چینی مقصود و … با تکتولوژی روز دنیا مانند تور مجازی گوگل از چای شاهسوند اقدام به تهیه این تور های مجازی از کسب و کار خود نموده اند. این تورهای مجازی علاوه بر نمایش در نقشه های گوگل میتواند به صورت بسیار کاربردی به همراه منو های ،یژه در وب سایت یا شبکه های اجتماعی هم بارگزاری شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.