تور مجازی کوهسنگی مشهد

خانه » Portfolio » تور مجازی کوهسنگی مشهد
تور مجازی کوهسنگی مشهد1401/10/24 7:24:01

Project Description

تور مجازی کوهسنگی مشهد که یکی از جاذبه های گردشگری این شهر است توسط استودیو اسپین در بهار سال 1400 به سفارش روابط عمومی شهرداری مشهد تهیه و طراحی شد. پارک کوه سنگی مشهد دومین پارک بزرگ مشهد پس از پارک ملت به شمار می‌رود. کوه سنگی مشهد پس از حرم امام رضا و آرامگاه فردوسی به‌عنوان سومین منطقه گردشگری محبوب و پربازدید شناخته شده است. کوهسنگی حتی یکی از قدیمی‌ترین و مشهورترین مکان‌های گردشگری شهر است، به‌طوری‌که کمتر کسی وجود دارد در تور مشهد از این تفریحگاه دیدن نکرده باشد.

 

تور مجازی کوهسنگی مشهد

 

برای دسترسی به کوهسنگی مشهد از فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد و پایانه اتوبوس‌های مسافربری مشهد، می‌توان از تاکسی استفاده کرد. از ایستگاه راه‌آهن مشهد نیزدسترسی به‌وسیله اتوبوس یا تاکسی امکان‌پذیر است. ایستگاه اتوبوس کوهسنگی در خیابان کوهسنگی و در نزدیکی پارک قرار گرفته است؛ به‌طوری که در عرض کمتر از دو دقیقه پیاده‌روی به پارک می‌رسید. همچنین ایستگاه مترو کوهسنگی دقیقا رو‌به‌روی درب شرقی پارک قرار دارد. فاصله این ایستگاه تا ورودی پارک نیز حدود دو دقیقه است.

 

 

تور مجازی کوهسنگی مشهد که با تکنولوژی تور مجازی گویا انجام شده است میتواند راهنمای بسیار خوبی برای گردشگرانی که قصد سفر به مشهد را دارند باشد. این بازدید مجازی در راستای بسط و گسترش هرچه بیشتر گردشگری مجازی از طریق اینترنت تهیه و طراحی گردیده است. این روزها در سرتاسر جهان پارک ها و مراکز گردشگری سعی دارند تا با ساخت تورهای مجازی سهم بیشتری از کاربران را به مجموعه های خود جذب کنند. در بخش بلاگ استودیو اسپین تور مجازی های زیادی از مراکز گردشگری، موزه ها و سایر نقاط دیدنی جهان درج شده است که میتوانید با ورود به این قسمت از آنها بازدید فرمایید. در صورتی که تمایل به انجام سامانه بازدید مجازی برای مجموعه خود را دارید لطفا از قسمت تماس با ما با همکاران ما در دپارتمان سامانه بازدید مجازی تماس حاصل فرمایید.

تور مجازی مشهد

برای بازدید تور مجازی کوهسنگی مشهد از طریق لینک زیر اقدام فرمایید:

ورود به تور مجازی