تور مجازی کلینیک پوست، مو و لیزر باران

//تور مجازی کلینیک پوست، مو و لیزر باران
تور مجازی کلینیک پوست، مو و لیزر باران1396/11/1 19:11:11

Project Description

 

برای معرفی تور مجازی کلینیک پوست، مو و لیزر باران ابتدا به معرفی کلینیک پوست، مو و لیزر باران می پردازیم که در وب سایت این مجموعه آمده است:

مجموعه ای مدرن، مجهز و زیبا را همچون نگارخانه ای فاخر، تدارک دیده ایم تا عزیزانی که به حفظ و مراقبت از آراستگی بیرونی و آرامش درونی خود اهمیت می دهند، در محیطی فارغ از هرگونه تنش و ازدحام که بطور معمول در مراکز پزشکی دیده می شود، بتوانند به این امر مهم اهتمام ورزند .

افتخار داریم در مرکز پزشکی زیبایی باران ارمغان سلامت و زیبایی را که ره آورد سالها تجربه ارزشمند و پشتوانه علمی کارآمدمان است ، به حضورتان تقدیم داریم . این مرکز مجهز به جدیدترین دستگاههای تشخیصی و درمانی پیشرفته مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد .

برنامه جامع زیبایی اختصاصی شامل یک مسیر مشخص و زمان بندی شده برای زیبایی شماست . شما با داشتن این برنامه یک نقشه راه در اختیاردارید و می دانید که در فواصل معین به چه نقاطی می رسید و نهایتاً مقصدتان چه خواهد بود. این برنامه می تواند شامل استفاده از انواع کرمها ، PRP ،تزریق ژل، بوتاکس، چربی و … باشد و مهم این است که این برنامه باتوجه به سن، نوع پوست ، اجزاء چهره، موقعیت اجتماعی ، سلائق و خواسته های شما طراحی می شود .

 

استودیو اسپین در زمستان سال ۹۶ با طراحی و تولید تور مجازی کلینیک پوست، مو و لیزر باران ضمن معرفی بخش های مختلف مجموعه توسط تکنیک تورلیدر، زبان انگلیسی و عربی را نیز به برنامه خود اضافه کرده تا مخاطبان کلینیک از اقصی نقاط دنیا بتوانند با خدمات این کلینیک توسط سامانه بازدید مجازی و عکس های سه بعدی کلینیک آشنا شوند.

سامانه بازدید مجازی یا تورمجازی برای معرفی مراکز درمانی بسیار راهگشا بوده و برای کاربر ضمن جذابیت بصری آشنایی کامل با خدمات و وجه تمایز نسبت به سایر رقبا را هم بررسی میکند. ضمنا استودیو اسپین با اخذ تاییدیه گوگل به عنوان عکس مورد تایید این سازمان در ایران فعالیت میکند و میتواند تمامی تصاویر ۳۶۰ درجه را در گوگل مپ هم برای جستجو و درسترسی بهتر و بیشتر بارگزاری کند.

برای آشنایی بیشتر با نمونه کارهای سامانه بازدید مجازی و تور مجازی انجام شده توسط استودیو اسپین بخش تور مجازی، دنیای مجازی را مشاهده کنید.

 

ورود به تور مجازی