تور مجازی کلینیک طیرانی

//تور مجازی کلینیک طیرانی
تور مجازی کلینیک طیرانی1397/5/2 10:22:12

Project Description

کلینیک گیاهی طیرانی

 

احمد طیرانیان سمائی مشهور به طیرانی در سال ۱۳۰۶ در مشهد به دنیا آمد. پدر ایشان موسسه حاج ملا علی عطار را در سال ۱۲۴۶ تاسیس کرد و از طبیبان بنام شهر بود. احمد طیرانی تا سن ۲۵ سالگی در تجارت کسب و کار می کرد و علی رغم موفقیت در حرفه خود به اصرار پدر پا به عرصه طب سنتی گذاشت. حاج ملا علی عطار که ادوار طب سنتی را نزد استاد هندی خود گذرانده بود تجربیات خود را به صورت کتاب های خطی ارزشمند به فرزند خود احمد طیرانی مننقل کرد ایشان نیز مسئولیت را پذیرفته و به سرعت در طبابت پیشرفت کردند و علاوه بر تجربیات پدر با استادان برجسته کشور در تهران و قم در ارتباط بودند و پس از چند سال طبابت به پدر طب سنتی شهرت یافتند و در مجلات پزشکی، تلویزیون، روزنامه و دانشگاه ها مشاوره می دادند. از خدمات بزرگ ایشان در ۶۳ سال طبابت می توان به صدها مورد نازایی، سوختگی بالای ۸۰ درصد، انواع بیماری های قندی، کبد، قلب، ریه، ریزش مو و … اشاره کرد.نیت خیر مردم داری و رسیدگی به محرومان و ارادت به سید ها ایشان را به طبیب محبوب مردم تبدیل کرد. در اخرین مصاحبه خود با یکی از مجلات در پاسخ به آخرین آرزوی خود گفتند: خدمت به مردم تا آخرین لحظـه و چنـد ماه بعد در بهار ۱۳۹۴ در سن ۸۸ سالگی فوت کردند و ما نسل سوم و چهارم این مسئولیت را پذیرفته و خدمتگزار مردم ایران هستیم.

تور مجازی کلینیک گیاهی طیرانی در اسفند سال ۹۶ توسط استودیو اسپین به صورت سه بعدی گویا از تمامی بخش ها تهیه و طراحی گردید.

کاربر برای آشنایی با محصولات، بخش های مختلف از جمله داروخانه، بخش ماساژ، حجامت و … می تواند با استفاده از تور مجازی کلینیک طیرانی به کسب اطلاعات از این مجموعه درمانی بپردازد.

برای مشاهده تور مجازی کلینیک طیرانی از طریق لینک زیر وارد شوید

ورود به تور مجازی

تور مجازی گوگل