تور مجازی کارخانه ایستاگستر توس

//تور مجازی کارخانه ایستاگستر توس
تور مجازی کارخانه ایستاگستر توس1397/6/28 9:00:19

Project Description

تور مجازی کارخانه ایستاگستر توس

 

تور مجازی کارخانه ایستاگستر توس در دو فاز و به دو زبان فارسی و روسی به صورت گویا و دارای نریشن و کاملا اینتراکتیو در بهار سال ۹۶ تهیه و طراحی گردید. این سامانه سه بعدی و تور مجازی به معرفی قابلیت های این شرکت و بررسی محصولات، قدمت و تنوع پروژه های این کارخانه صنعتی می پردازد.

گروه کارخانجات ایستاگستر فعالیت خود را در سال ۱۳۸۵ با تولید سالانه ۱۵۰۰ تن سازه فلزی آغاز کرد.اکنون با گذشت یک دهه تلاش مجدانه و با بهره گیری از تجارب کسب شده و به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا، توانسته تولید سالانه خود را به ۱۹۰۰۰هزار تن در سال افزایش دهد.بنابراین بدون شک اکنون ایستاگستر بهترین گروه های صنعتی کشور به شمار می رود.
توانایی ایستا گستر در ساخت و پیاده سازی انواع مختلفی از سازه های فلزی از قبیل برج های مرتفع، هتل ها، ساختمان های اداری، ساختمان های تجاری، پروژه های صنعتی، انبارها، استادیوم ها، پل های معلق، مخازن نفت و غیره بیانگر وسعت و تنوع در ارائه خدمات این گروه می باشد.
با احداث و تجهیز چندین طرح بزرگ صنعتی در سطح کشور در زمینه ساخت سازه های فلزی، اکنون این مجموعه با وسعتی بالغ بر بیست پنج هزارمتر مربع مساحت سایت، بیش از پانزده هزار متر مربع سالن صنعتی را در راستای تولید محصولات خود به خدمت گرفته است. تامین بیش از ۶۰ درصد نیاز استان خراسان در بخش سازه های فلزی با بهره گیری از تجارب و تخصص بخشی از توانمندترین مهندسین و متخصصین کشور، خود نشانگر جایگاه مهم این شرکت در بخش صنعت است. امید آنکه بتوانیم با پیشرفت روز افزون نام ایران را در سطوح بین المللی بیش از پیش مطرح نماییم.

تور مجازی کارخانه ایستاگستر توس از لینک زیر و همچنین از طریق وب سایت گوگل قابل نمایش برای مشتریان و بازدیدکنندگان محترم این کمپانی می باشد.

امروزه سامانه تورهای مجازی برای گروه کارخانه ها و شرکت ها بسیار مفید و ضروری به نظر میرسد، به گونه ای که معرفی یک کارخانه یا شرکت بزرگ به صورت یک ویدیو یا تیزر به تنهایی عملا امکان پذیر نمی باشد. حال آنکه در سامانه بازدید مجازی استودیو اسپین این امکان فراهم است تا کاربران بدرون حضور فیزیکی در پروژه به وسیله تمامی المان های چند رسانه ای مانند ویدیو، فایل های PDF، عکس و گالری عکس و … به صورت کاملا تعاملی و سه بعدی با پروژه آشنا شوند.

ورود به تور مجازی