تور مجازی کارخانه آریا بارون

خانه » Portfolio » تور مجازی کارخانه آریا بارون
تور مجازی کارخانه آریا بارون1400/7/24 6:51:25

Project Description

قبلا از این که تور مجازی کارخانه آریا بارون را نگاهی دقیق تر بیاندازیم بهتر است با این کارخانه بزرگ و بین المللی از لحاظ نوع تولید و ساختار اجرایی آشنا شویم.

تور مجازی کارخانه آریا بارون

شرکت آریا بارون توس تولید کننده نمونه کشوری در زمینه‌های ساخت ساندویچ پانل، درب‌های سردخانه‌ای، انواع کانکس، سرویس بهداشتی و حمام، ساختمان پیش ساخته و کانال پیش عایق شده است. آریا بارون همواره بر حفظ کیفیت بالای محصولات خود پایبند بوده و در این زمینه موفق به دریافت استانداردها و گواهینامه های فنی از مراکز معتبر شده است. همچنین تولید میلیونها متر مربع انواع ساندویچ پانل و ده ها هزار متر مربع انواع کانکس و ساختمان پیش ساخته استاندارد و فعالیت گسترده در زمینه فروش خارجی (صادر کننده نمونه سال 1396) از دستاورد های این شرکت بشمار می‌آید.

تور مجازی کارخانه آریا بارون

شرکت آریا بارون توس همزمان با پیدایش ساندویچ پانل‌های پلی اوریتان در اروپا و بهره گیری از این فراورده نوین در ساختمان، فعالیت خود را با رویکردی مهندسی به پروسه ساخت وسازهای مدرن، در شهر مشهد / ایران، در زمینی به مساحت شصت هزار متر مربع و با زیربنایی بیش از بیست هزار متر مربع آغاز نمود. آریا بارون با بهره گیری از فن آوری روز دنیا و بکارگیری ماشین آلات پیشرفته تمام خودکار اروپایی و همکاری با مدیران و نیروهای فنی کارآمد و بکار بردن بهترین مواد اولیه و آمیختن تمامی این‌ها با چند دهه پیشینه کاری با رعایت استانداردهای جهان روا (بین المللی) هم اکنون سبد کالایی کامل را با استاندارد CE اروپا تولید و عرضه می‌نماید.

تور مجازی کارخانه آریا بارون در سال 1399 به همت استودیو اسپین و روابط عمومی محترم این کارخانه به صورت مالتی مدیا در دو زبان فارسی و انگلیسی تولید شد. این تور مجازی در برگیرنده تمام بخش های این کارخانه می باشد و در آن کاتالوگ های این مجموعه و تمامی خانه های پیش ساخته تولید شده توسط این شرکت مورد بررسی قرار می گیرند. این تور مجازی که با تکنولوژی VR هم سازگاری دارد هم اکنون از وب سایت این مجموعه قابل نمایش و بررسی می باشد.

سفارش دهنده : کارخانه آریا بارون توس – جناب آقای دکتر محمدزاده

مسئول هماهنگی : فرزاد قوی دل

نریتور فارسی زبان : رضا باقری

نریتور زبان انگلیسی : مهران پردل

تصویربردار : تهمینه کاظم زاده

تهیه و تولید : استودیو اسپین

برای نمایش تور مجازی کارخانه آریا بارون از لینک زیر وارد شوید :

ورود به تور مجازی