تور مجازی چهل بازه مشهد

خانه » Portfolio » تور مجازی چهل بازه مشهد
تور مجازی چهل بازه مشهد1401/9/27 8:37:52

Project Description

تور مجازی چهل بازه مشهد یکی از بزرگترین مکان های دیدنی مشهد است در سال 1398 به سفارش شهرداری مشهد اجرا شد. محال است شما هم به مشهد سفر کنید، اما به پارک ملی چهل بازه مشهد سر نزنید. این پارک که مدتی است به بهره برداری رسیده در نزدیکی نمایشگاه بین المللی مشهد و در چند قدمی ییلاقات طرقبه شاندیز قرار دارد. پارک چهل بازه مشهد از وسعتی نزدیک به ۱۱۵ هکتار برخوردار است و رودخانه ای به نام چهل بازه در میان آن جریان دارد. این رودخانه از مفرح ترین و زیباترین المان های پارک به شمار می رود. بیشتر گردشگران در دوسوی آب تجمع می کنند و از هوای پاک و مناظر زیبا لذت می برند. مشاهده تصاویر پارک چهل بازه مشهد قبل از رفتن به آن خالی از لطف نیست. به دلیل برخورداری از پوشش گیاهی و عنصر آب در این وسعت زیاد نقش زیادی در کاستن از آلودگی شهری مشهد داشته و در این خصوص به کمک پارک وکیل آباد در آن سویِ دیگر بلوار وکیل آباد آمده است.

 

بوستان چهل بازه مشهد در هر قسمت (زون) پارک مشهد و در پهنه کنار دریاچه‌ها بخش‌هایی گردشگری و فرهنگی مثل نمایشگاه گل و گیاه، تالار شهر، فرهنگ سرا، برج چشم انداز، هتل چهل ستاره، ورزشگاه، رصد خانه، باغ وحش، بازارهای روز و دریاچه‌ها و ساختمان‌های مختلف شکل گرفته اند. در دریاچه‌‌های مختلف پارک چهل بازه مشهد اسکله‏‌های قایقرانی اسکی روی آب، ماهیگیری، و تفریحاتی از این دست برنامه ریزی شده است. رستوران‌ها و کافه‌ها و تریاها در جای جای پارک مشهد برای پاسخگویی به نیاز گردشگران جای می‌گیرد. در نزدیکی پارک چهل بازه مشهد زمین ورزشی 2500 متری ساخته شده است. بنابراین پارک چهل بازه از جمله پارک هایی است که امکانات کامل دارد. لذا این پارک عنوان “ملی” را به خود اختصاص داده است. پارک ملی چهل بازه در منطقه فارق التحصیلان قرار دارد.

 

تور مجازی چهل بازه مشهد

 

 

تور مجازی چهل بازه مشهد توسط استودیو اسپین به عنوان بخشی از پروژه بزرگ تور مجازی مشهد به سفارش روابط عمومی شهرداری مشهد تهیه و طراحی شد. این تور مجازی زیبا و جذاب را می توانید از لینک زیر ملاحظه بفرمایید:

 

ورود به تور مجازی