تور مجازی پارک وکیل آباد مشهد

خانه » Portfolio » تور مجازی پارک وکیل آباد مشهد
تور مجازی پارک وکیل آباد مشهد1401/10/29 7:39:13

Project Description

تور مجازی پارک وکیل آباد مشهد که یکی از زیباترین پارک های این شهر است در سال 1400 تهیه و طراحی شد.

باغ وکیل آباد از تفرجگاه‌های قدیمی و زیباترین جاهای دیدنی مشهد است که هر سال زائران و گردشگران بسیاری برای بازدید به‌سمت آن روانه می‌شوند. این باغ در دره‌ای زیبا قرار دارد و با وجود درختان کهنسال و رودخانه‌ای فصلی، آب و هوایی مطبوع و دل‌انگیز و امکانات رفاهی و تفریحی متعدد، مکانی مناسب برای گذراندن یک روز به‌یادماندنی در طبیعت است.

تور مجازی پارک وکیل آباد مشهد رودخونه

 

پارک وکیل آباد مشهد جایی برای نوشیدن یک فنجان آرامش است. اینجا قرار است از ترافیک و شلوغی اطراف حرم دور بمانید، هوای پاکیزه استنشاق کنید و از صدای زمزمه رودخانه فصلی‌اش لذت ببرید. گویی قرار است در یک جنگل کوچک با کلی امکانات تفریحی و رفاهی قدم بگذارید، پارک وکیل آباد که دارای ۲۵۹۶۵۹ مترمربع مساحت است با آب قنات آبیاری می شود. شهرداری با احداث خیابان ، جدول بندی ، کف سازی معابر ، ایجاد آب نما ، برق کشی ، اقامتگاه های موقت ، باغ وحش، وسایل بازی کودکان و کافه رستوران توانسته جاذبه‌های این پارک را افزایش دهد.

باغ وکیل آباد در گذشته با نام میرطراز شناخته می‌شد. این تفرجگاه‌ قدیمی شهر مشهد در واقع ملکی بود که به‌همراه قنات واقع در آن توسط حاج حسین ملک در سال ۱۳۴۸ وقف عام و به شهرداری شهر مشهد واگذار شد. این باغ ۷۰ هکتار وسعت دارد و با وجود درختان سربه‌فلک‌کشیده کاج، سرو، تبریزی، زبان گنجشک، افرا، ارغوان، باران طلایی و چنار و درختان میوه چون توت، شاه‌توت، گردو و زیتون، رودخانه‌های فصلی و قناتی که سرچشمه این طبیعت سرسبز است، آب‌ و هوایی منحصربه‌فرد و فضایی جذاب برای بازدیدکنندگان می‌کند.

 

تور مجازی پارک وکیل آباد مشهد

 

تور مجازی پارک وکیل آباد مشهد که یکی از جذاب ترین پارک های این شهر است، توسط دپارتمان بازدید مجازی استودیو اسپین به صورت تورمجازی گویا تهیه و طراحی شد. بازدید مجازی از اماکن گردشگری و پارک ها که در در سال 1400 به سفارش شهرداری مشهد توسط استودیو اسپین انجام شد یکی از پروژه های بزرگ و به یادماندنی این مجموعه بوده است که توانسته مخاطبین زیادی را به خود جذب کند.

همچنین می‌توانید برای مشاهده بقیه نقاط زیبای مشهد به صفحه تور مجازی مشهد سر بزنید.

برای مشاهده تور مجازی پارک وکیل آباد مشهد از لینک زیر وارد شوید:

ورود به تور مجازی