تور مجازی هتل لیان مشهد

خانه » Portfolio » تور مجازی هتل لیان مشهد
تور مجازی هتل لیان مشهد1401/10/4 12:23:44

Project Description

تور مجازی هتل لیان مشهد به صورت تعاملی و به همراه منو و سایدبار و سال 1400 توسط استودیو اسپین طراحی و اجرا شد. مجتمع لیان مشهد در فاصله 300 متری حرم مطهر و مشرف به بارگاه حضرت رضا (ع) بنا شده است. هتل مجلل، چهار طبقه مرکز خرید و پارکینگ مجهز از اجزای اصلی مجتمع لیان هستند. بخش اقامتی در 10 طبقه در دو برج شرقی و غربی با اتصال دو بلوک مجزا از طریق ساباط شامل 126 واحد اقامتی، لاندری مجهز، مجموعه آبی و ورزشی، کافی شاپ و باغ بام میباشد. پارکینگ مجموعه جهت آسایش و سرویس دهی هرچه بهتر به میهمانان طراحی و ساخته شده است.

تور مجازی هتل لیان مشهد

 

شهر مقدس مشهد که در سال 1388 به برکت وجود حرم مطهر ثامــن الائمــه به عنوان پایتخت معنوی ایران معرفی گردید، مجاورت شهر با مکان های طبیعی مانند ییلاقات شاندیز و طرقبه، زشک، روستای کنگ، غار مغان، آبشار قره سو، هفت حوض و سد چالیدره مشهد را به یکی از اولین مقاصد تفریحی مسافران در ایران و در منطقه تبدیل کرده است.

 

تور مجازی هتل لیان مشهد

 

تور مجازی هتل لیان مشهد به همت استودیو اسپین در سال 1400 طراحی و ساخته شده است. این تور مجازی شامل بخش های مختلف این هتل بوده و به طور کامل مسافر قبل از ورود به هتل با کلیه فضاهای مجموعه به خوبی آشنا خواهد شد. هدف از تولید تور مجازی هتل ایجاد حس اعتماد و رضایت برای مسافرین و مهمانان هتل بوده تا بتوانند با تمامی امکانات مجموعه به صورت کاملا واقعا آشنا شوند. این تورهای مجازی قابلیت اجرا در عینک های VR را نیز دارا می باشد. همچنین برای نمایش به مهمانان خارجی نیز میتوان زبان دوم و یا سوم را به این پروژه اضافه نمود. همچنین می توان فایل های PDF یا رزرو آنلاین را نیز به محیط بازدید مجازی اضافه کرد.

 

تور مجازی هتل لیان مشهد

 

 

برای نمایش تور مجازی هتل لیان مشهد از طریق لینک زیر وارد شوید :

 

ورود به تور مجازی

Project Details

Categories: