تور مجازی هتل درویشی

خانه » Portfolio » تور مجازی هتل درویشی
تور مجازی هتل درویشی1399/11/7 13:33:38

Project Description

تور مجازی هتل یکی از مهم‌ترین و بهترین راه های برای ایجاد حس اعتماد و شناخت برای مسافر قبل از رزرو می‌باشد که شما می‌توانید این موضوع را کامل در تور مجازی هتل درویشی مشهد مشاهده کنید.

تور مجازی هتل درویشی

هتل پنج ستاره مجلل درویشی در حاشیه خیابان امام رضا (ع) که اصلی ترین خیابان منتهی به حرم مطهر است قرار دارد. این هتل تنها به فاصله 1/4 کیلومتر از آن مکان مقدس واقع است به طوری که می توان این فاصله را در مدت زمان ده دقیقه به طور پیاده طی نمود . ساختمان هتل مجلل درویشی از بدو شروع با طرح و پلان هتلی ساخته شده و با بیست و پنج طبقه ، مرتفع ترین مرکز اقامتی و تنها هتل آتریوم شرق کشور می باشد . ترانسفر رایگان صرفا از فرودگاه به هتل با مینی بوس های عمومی هتل انجام خواهد شد . جهت انجام آن اعلام ساعت و شماره پرواز و مراجعه به دفتر اختصاصی هتل در فرودگاه الزامی می باشد
مجموعه آبی هتل درویشی اولین مجموعه آبی با ارائه خدمات تخصصی اسپا و ماساژدر مشهد مقدس می باشد که با بکار گیری برترین تکنولوژی ها و اساتید فن به ارائه خدماتی ایده آل به میهمانان این مجموعه خواهد پرداخت. ارائه خدماتی همچون سونای خشک ،سونای بخار ،جکوزی ،حمام ترکی ،سالن بدنسازی ،دوش های اختصاصی ماساژ،ارائه خدمات انواع اسپا و ماساژ در فضایی شیک و مدرن سلامتی و شادابی شما و پوستتان را به ارمغان خواهد آورد.
بازدید 360 درجه هتل درویشی به همت استودیو اسپین و هتل درویشی برای نمایش بخشی از این هتل با شکوه تهیه و طراحی گردیده است.

برای مشاهده تور مجازی هتل درویشی از لینک زیر وارد شوید

ورود به تور مجازی

Project Details

Categories: