تور مجازی هتل اطلس

//تور مجازی هتل اطلس
تور مجازی هتل اطلس1397/8/4 20:54:43

Project Description

تور مجازی هتل اطلس

تور مجازی هتل اطلس در سال ۱۳۹۷ توسط تیم عکاسی مورد تایید گوگل انجام شد. این پروژه بازدید مجازی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی برای رفاه حال هر چه بیشتر گردشگران تهیه و طراحی گردیده است.

هتل اطلس یکی از قدیمی ترین هتل های مشهد مقدس بوده که در سال ۱۳۵۴ تاسیس گردیده است این هتل با دراختیار داشتن ۱۸۸ باب واخد اقامتی در انواع تیپ های دو تخته، سه تخته ، آپارتمان و سویت با فاصله زمانی کمتر از ۱ دقیقه تا حرم مطهر امام رضا (ع)، ۱۰ دقیقه تا فرودگاه مشهد و کمتر از ۱۵ دقیقه تا ایستگاه راه آهن در خدمت زائرین و مجاورین گرامی می باشد.
از دیگر امکانات این هتل می توان به کافی شاپ، روم سرویس ۲۴ ساعته، رستوران و دسترسی به اینترنت وای فای در کل هتل اشاره کرد.

تور مجازی هتل ها و مراکز اقامتی به سبب جذابیت فراوان و همچنین نحوه استفاده همهخ جانبه و دسترسی آسان میتواند از بهترین وقوی ترین مدیاها برای معرفی این پروژه ها باشد. استودیو اسپین به عنوان تیم عکاسی مورد تایید گوگل با سال ها کار تخصصی می تواند به روز ترین و کار آمد ترین تور مجازی سه بعدی کشور را برای مخاطبان خود انجام دهد

مراحل انجام و تهیه یک تور مجازی گوگل به این صورت است :

ابتدا تیم بازرگانی جهت انجام مذاکرات و عقد قرارداد فعالیت خود را شروع میکنند. پس از آن تیم فنی و ارزیاب جهت مشخص نمودن تعداد نماها و قیمت پروژه با کارفرما وارد مذاکره میشوند. در مرحله بعدی تیم عکاسی مورد تایید گوگل در روز تصویر برداری تصاویر ۳۶۰ درجه و ویدیو های اینتر اکتیو را از محیط برداشت کرده و پس از آن مراحل تدوین ویدیو ها و عکس ها توسط بخش فنی و ادیتور های مجموعه انجام میشود. همزمان استودیو صدابرداری ما جهت ضبط صدای و نریشن پروژه متن ها را با بررسی و نظر نهایی کارفرما انتخاب کرده و کار صدابرداری نیز انجام می شود.

در نهایت واحد کدنویسی استودیو اسپین پروژه را جهت قرارگیری در وب سایت و همچنین تمامی پلتفرم های موبایلی و دسکتاپی آماده سازی میکنند

پس از آماده سازی پروژه، یک نسخه کامل در اختیار کارفرما و یک نسخه جهت نمایش در محیط استریت ویو و گوگل مپ آماده و پردازش می شود.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر به دفتر شرکت مراجعه یا با شماره های پشتیبانی استودیو (۰۹۱۵۹۲۵۷۰۷۸) تماس حاصل نمایید.

برای مشاهده تور مجازی هتل اطلس از لینک زیر وارد شوید :

ورود به تور مجازی