تور مجازی مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی

خانه » Portfolio » تور مجازی مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی
تور مجازی مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی1396/9/19 16:14:00

Project Description

تور مجازی مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی
استادیوم امام رضا (ع) در زمینی به مساحت 5/4 هکتار و با زیربنای حدود 20000 متر مربع در تقاطع بلوار خیام و فردوسی و در ضلع شرقی سایت 12 هکتاری مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی احداث شده است.
این استادیوم علاوه بر پیست دو و میدانی و امکانات موجود در یک استادیوم فوتبال استاندارد (طبق استانداردهای فیفا) مجهز به 10 سالن ورزشی استاندارد ، پارکینگ و امکانات فرهنگی و رفاهی دیگر از قبیل آمفی تئاتر ، سالن های سمینار ، سالن غذا خوری ، موزه افتخارات ورزشی آستان قدس رضوی ، کلاس های مربیگری و … می باشد. وجه تمایز اصلی استادیوم امام رضا (ع) با سایر استادیوم های داخل کشور در شکل گیری سالن های ورزشی با عملکردهای متنوع در فضای زیر سکوی تماشاچیان فوتبال می باشد که به پویایی و بقاء پروژه در دراز مدت کمک شایانی خواهد نمود.
کلیه سالن های ورزشی مجهز به پیشرفته ترین سیستم های تاسیساتی بوده و دارای تهویه مطبوع و گرمایش و سرمایش هوشمند می باشد.
جایگاه ویژه مجموعه در 5 سطح شامل فضاهای اداری و پذیرایی ، سالن های سمینار و آمفی تئاتر به ظرفیت 600 نفر پیش بینی گردیده است.
شایان ذکر است که سقف این مجموعه با مساحت پوشش 18000 متر مربع در کشور بی نظیر می باشد.
جهت تامین پارکینگ مورد نیاز برای مجموعه نیز زمینی در مجاورت ضلع شمالی مجموعه جهت احداث پارکینگ طبقاتی در 6 طبقه با 36000 مترمربع پیش بینی  گردیده است.

تور مجازی مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی ، در فاز اول برای مجموعه های ورزشی استادیوم امام امام رضا(ع) توسط استودیو اسپین در زمستان سال ۹۴ اجرا شد.

ورود به تور مجازیگوگل استریت