تور مجازی فروشگاه تشریفات

خانه » Portfolio » تور مجازی فروشگاه تشریفات
تور مجازی فروشگاه تشریفات1397/5/12 17:13:05

Project Description

تور مجازی فروشگاه تشریفات

 

قبل از معرفی تور مجازی فروشگاه تشریفات به معرفی این فروشگاه از پایگاه خبری صبح مشهد می پردازیم:

مشهد الرضا پایتخت فرهنگی جهان اسلام در شامگاه بیست و پنجمین روز شهریور شاهد افتتاح بزرگترین نمایشگاه پوشاک با عنوان فروشگاه ” تشریفات ” بود. به گزارش صبح مشهد، این آیین آبرومند که با استقبال پرشور مردم شهرهای مشهد و طرقبه و مسئولین استانى و شهری و همچنین حضور دو بازیگر سرشناس کشورمان حسام نواب صفوی و سرکار خانم شراره رخام، انجام شد، شاهد نمایش و اقتدار پیوند مردم و کارآفرینان بود که با ندای به شعار تولید ایرانی، امنیت ملی به استقبال از تشریفات آمده بودند.

فضای ۲۷۰۰ متر مربعی نمایشگاه و فروشگاه تشریفات، ایجاد فضای بازی کودکان، لمکده جهت پذیرایی از مشتریان و چندین خدمات جانبی دیگر از جمله سرویس های بوجود آمده در تشریفات می باشد.
اشتغال مستقیم ۷۰ نفر، قیمت مناسب و ثابت پوشاک به همراه حفظ کیفیت در فروشگاه و چند هزار شغل غیر مستقیم حاصل شده از این سرمایه گذاری کمک زیادی به افزایش شغل در شهر مشهد مقدس کرده است

گفتنی است نمایشگاه و فروشگاه بزرگ ” تشریفات ” در ابتدای جاده طرقبه بین امام رضا ۲۹ و ۳۱ واقع شده که از ۸ صبح تا پاسی از شب در خدمت شهروندان و زائرین امام هشتم می باشد.

استودیو اسپین در بهار سال ۹۷ با همکاری مدیریت و پرسنل فروشگاه تشریفات ” تور مجازی فروشگاه تشریفات” را تهیه و طراحی نموده است. این تور مجازی به صورت گویا به همراه نریشن به معرفی و توضیح در مورد دپارتمان های مختلف این فروشگاه می پردازد.

تور مجازی برای معرفی فروشگاه ها و پروژه های تجاری، توریستی و تفریحی می تواند از بهترین مدیاهای موجود باشد چرا که مخاطب به صورت سه بعدی و شبیه سازی واقعیت می تواند در محیط به گشت و گذار بپدازد.

ورود به تور مجازی

تور مجازی گوگل