تور مجازی شهربازی سرزمین عجایب

خانه » Portfolio » تور مجازی شهربازی سرزمین عجایب
تور مجازی شهربازی سرزمین عجایب1397/6/22 12:56:24

Project Description

تور مجازی سرزمین عجایب

تاریخچه تولید تور مجازی:

تور مجازی سرزمین عجایب در سال ۱۳۹۷ توسط استودیو اسپین به صورت تور مجازی سه بعدی گویا تصویربرداری و تولید گردید. باعث استفاده از این تور مجازی شما می‌توانید از تمامی امکانات داخل این مجموعه دیدن کنید و با حال و هوایی داخل مجموعه آشنا بشید. با استفاده از تور مجازی شهربازی می‌توانید حس حضور در یک شهربازی رو بدون حضور فیزیکی تجربه کنید.

سرزمین عجایب مشهد:

سرزمین عجایب توانسته است در صدر لیست مراکز تفریحی سرپوشیده در ایران خونمایی بنماید. این مجموعه با بهره‌گیری از امکانات به روز و استانداردهای جهانی و بالاترین ضریب ایمنی با بیش از 140 دستگاه در سال 1386 فعالیت خود را در شهر مقدس مشهد آغاز نموده است. دستگاه های بازی این مجموعه ، مدرن و متنوع می باشد که برای تمامی گروه های سنی قابل استفاده می باشد.

شهربازی سرزمین عجایب با بکارگیری از فناوری های روز دنیا به صنعت تفریحات کشور غنا بخشیده و از لحاظ تکنولوژی و استاندارد های بین المللی با شهربازی های مدرن جهان برابری می کند. مجموعه سرزمین عجایب برای اولین بار در راستای تکنولوژی پیشرفته گامی فراتر نهاد وسیستم استفاده کارتی را به ایران آورد که از مزایای چنین سیستمی می‌توان به سهولت استفاده از دستگاه های بازی و استفاده بهینه از زمان اشاره نمود.

مراجعین محترم می توانند با هر مبلغ دلخواهی کارت خود را شارژ نمایند و جهت هزینه ی ورودی و نیز دستگاه های بازی از این کارت استفاده نمایند.

تور مجازی سرزمین عجایب به صورت سه بعدی گویا به معرفی بخش های مختلف این مجموعه می پردازد. این بازدید مجازی به کاربر امکان می دهد که به صورت سه بعدی و بدون حضور فیزیکی در این مجموعه به گشت و گذار پرداخته و با بخش های مختلف آن آشنا شود. برای آشنایی بیشتر با پروژه تور مجازی سرزمین عجایب و نمایش آن می توانید از طریق گوگل مپ یا از طریق لینک زیر وارد شوید.

شهر بازی ها و پروژه های تفریحی و توریستی می توانند توسط تور مجازی گوگل از بخش های مختلف خود تصاویر منخصر به فردی تهیه و کاربران را با امکانات خود به صورت کاملا تعاملی آشنا کنند.

با استفاده از لینک زیر از پروژه تور مجازی سرزمین عجایب دیدن فرمایید.

ورود به تور مجازی