تور مجازی ساختمان پزشکان نور

خانه » Portfolio » تور مجازی ساختمان پزشکان نور
تور مجازی ساختمان پزشکان نور1398/2/4 11:07:16

Project Description

تور مجازی ساختمان پزشکان نور

تور مجازی ساختمان پزشکان نور توسط استودیو اسپین به همراه نریشن فارسی در سال ۱۳۹۷ تهیه و طراحی گردید. تور مجازی کلینیک و بیمارستان

ساختمان نور که به منظور استفاده در حوزه خدمات پزشکی جهت پزشکان پیش بینی شده است، مشتمل بر 12 واحد می باشد. در هر طبقه 2 واحد شمالی و جنوبی واقع شده که دسترسی به هر طبقه با دو آسانسور تعبیه شده در ساختمان امکان پذیر می باشد و آسانسور ظرفیت 7 نفر را دارا می باشد. ساختمان دارای دو پارکینگ بوده که در طبقه همکف و 1- واقع شده اند.

متراژ واحدها 120و 125متر مربع (بسته به شمالی یا جنوبی بودن) می باشد. هر واحد دارای درب مجزای پزشک بوده تا پزشکان بتوانند به آسانی به مطب رفت و آمد داشته باشند. تمامی واحدها دارای سه اتاق، سالن انتظار و آشپزخانه و سرویس بهداشتی بوده و طراحی واحدها به گونه ایی صورت گرفته تا تمام اتاق ها به یکدیگر دسترسی داشته باشند.

از دیگر امکانات این ساختمان می توان به عایق انرژی بودن واحدها، استفاده از سرامیک های گرانیتی خارجی بعنوان کف پوش و شیشه های دوجداره با گاز آرگون و همچنین درب های تمام MDF ترکی اشاره کرد. سامانه گرمایش و سرمایش ساختمان از برند Goodman ساخت و مونتاژ آمریکا استفاده شده است که استهلاک خیلی کم و مصرف پایین دارد.

ایمنی ساختمان تاییدیه سازمان آتشنشانی را دارا بوده و شامل پله اضطراری، سیستم ضد حریق آبی، سیستم متمرکز آتشنشانی خشک و کپسول های آتشنشانی می باشد. همچنین در هر واحد سنسورهای حرارتی و سیستم آبپاش تعبیه شده است.

لازم به ذکر است نمای بیرونی ساختمان سنگ بوده و هر واحد دارای کنتور آب، برق و گاز مجزا است.

چندین منطقه از شهر مشهد ، بواسطه تراکم ساختمان پزشکان و درمانگاه ها، منطقه درمانی شهر محسوب می شوند و ساختمان نور در یکی از این مناطق واقع می شود. این ساختمان در حدفاصل میدان بیمارستان امام رضا (ع) و میدان سعدی، خیابان چمران، ابتدای کوچه 11 قرار دارد.

برای مشاهده تور مجازی ساختمان پزشکان نور از لینک زیر وارد شود:

ورود به تور مجازی