تور مجازی ساختمان هترا

خانه » Portfolio » تور مجازی ساختمان هترا
تور مجازی ساختمان هترا1400/8/12 11:49:54

Project Description

تور مجازی ساختمان هترا

تور مجازی ساختمان هترا که یکی از لوکس ترین ساختمان های شهر مشهد می باشد، در سال 1398 توسط استودیو اسپین تهیه و تولید گردید. این تور مجازی با قابلیت نمایش تمامی امکانات این مجموعه لوکس تلاش کرده تا ضمن معرفی این ساختمان، برای مخاطبین از نمایش بصری خوبی نیز برخوردار باشد. ساخت تور مجازی برای ساختمان ها و برج ها یکی از مرسوم ترین روش های تبلیغی دنیای مدرن گردیده است. این روزها تورهای مجازی با نمایش 360 درجه هیجان انگیز خود مخاطب را همراه خود به داخل مجموعه میبرند و تمام ویژگی های ان مجموعه را به بهترین نحو برای محاطب نمایش می دهند و امروزه تور مجازی املاک یکی از پرکاربرد‌ترین تور مجازی‌ها به حساب می‌اید.

شرکت ساختمانی هترا ا با بهره گیری از دانش فنی مهندسان مشاور و کارشناسان مجرب و رعایت کلیه ضوابط و معیارهای فنی و مهندسی با اجرای طرح های شاخص مسکونی ، اداری،تجاری وخدماتی فعالیت خود را آغاز و با بهره مندی از تجارب چند ساله، کماکان با سرمایه گذاری و اجرای طرح های مدرن در زمینه پروژه های بلندمرتبه و شاخص در سطح شهر مشهد فعالیت خود را ادامه میدهد.

شرکت ساختمانی هترا تاکنون موفق به اجرای بیش از هزاران مترمربع زیربنا با بالاترین کیفیت ساختمانی بوده و پروژه های متعدد مسکونی، اداری، تجاری و خدماتی در سطح شهر مشهد دردست طراحی و اجرا دارد .

تور مجازی ساختمان هترا

سامانه بازدید مجازی استودیو اسپین علاوه بر عکس های 360 درجه سعی در ساخت تورهای مجازی تعاملی با کیفیت بسیار بالا دارد. این تورهای مجازی تعاملی تلفیقی از عکس، فیلم، صوت، فایل های PDF و انوانع مختلف مدیا می باشد تا ضمن درگیر کردن مخاطب با موضوع تور مجازی، اطلاعات بسیار کافی و خوبی از پروژه را نیز در اختیار کاربر قرار دهد.

تور مجازی ساختمان هترا

با هم تور مجازی ساختمان هترا رو مشاهده کنیم :

ورود به تور مجازی