تور مجازی دانشکده معماری دانشگاه فردوسی

خانه » Portfolio » تور مجازی دانشکده معماری دانشگاه فردوسی
تور مجازی دانشکده معماری دانشگاه فردوسی1401/5/12 5:05:27

Project Description

تور مجازی دانشکده معماری دانشگاه فردوسی مشهد در سال 1399 توسط استودیو اسپین تهیه و طراحی گردید. در این تور مجازی که به صورت اینتراکتیو با کاربر در تعامل است، تمامی بخش های مختلف این دانشکده و همچنین امکانات آن به صورت صوتی، تصویری و فایل های PDF نمایش داده شده است. تور مجازی برای دانشکده ها امروزه یک امر ضروری محسوب می‌شود تا دانشجویان داخلی و خارجی به صورت کاملا جذاب، با محیط و امکانات دانشکده از قبل به طور کامل آشنا شوند.

تور مجازی دانشکده معماری دانشگاه فردوسی مشهد

دانشکده معماری و شهرسازی در سال ۱۳۸۴ با پذیرش ۷۱ دانشجوی دختر و پسر در دوره شبانه آغاز به کار کرد و در حال حاضر با داشتن بیش از ۴۰۰دانشجوی دختر و پسر در دوره های روزانه و شبانه در دو گروه معماری و شهرسازی به کار خود ادامه می دهد.

تور مجازی دانشکده معماری دانشگاه فردوسی مشهد

ساختمان جدید دانشکده به عنوان بازسازی بخشی از دانشکده دامپزشکی که در سال ۱۳۷۳ توسط مشاور ماهر طراحی و شرکت تسیان ساخته شده بود در سال ۱۳۸۷ به دانشکده به همراه مشاور نقشان سپرده شد، طرح بازسازی در سال ۱۳۸۸ تهیه و تا ۱۳۸۹ ساخته و در سال ۱۳۹۰ بخش های اصلی طبقه همکف، حیاط داخلی و اول به بهره برداری رسید.

بخشی از زیرزمین و کارگاه ها و بخش دفتر طرح جامع در سال بعد تکمیل شد. این ساختمان دارای ۸ آتلیه،۴ کلاس تئوری، ۲ کارگاه نجاری و ساخت و امکاناتی مانند کتابخانه، سالن مطالعه، آرشیو، سایت، واحد سمعی بصری، دفتر فنی، دفتر آموزشهای آزاد،سالن اجتماعات،سالن ورزش و دیگر فضاهای لازم اداری است . از چشم اندازهای آینده این دانشکده می توان به جذب ﻫﯿﺋت علمی مجرب، ایجاد و توسعه دوره های تحصیلات تکمیلیی، افزایش فضاهای آموزشی و پژوهشی و ایجاد مرکز پژوهشی معماری و شهرسازی اشاره کرد .

برای مشاهده تور مجازی دانشکده معماری دانشگاه فردوسی مشهد میتوانید از طریق لینگ زیر وارد وب سایت این دانشکده شده و به تماشای این بازدید مجازی زیبا بنشینید.

ورود به تور مجازی