تور مجازی بیمارستان مهر

//تور مجازی بیمارستان مهر
تور مجازی بیمارستان مهر1396/9/20 10:01:20

Project Description

تور مجازی بیمارستان مهر

بیمارستان مهر

بیمارستان مهر با همت والا و همان اندیشه های ارزشی و انسانی و مدیران متخصص و متعهد در حرفه ی پزشکی با هدف تامین نیاز های بهداشتی ودرمانی جامعه و همچنین نوعدوستی و دور اندیشی جناب آقایان مرحوم دکتر امیر شیبانی،دکتر حبیبی و دکتر رضوانی در راستای ارائه خدمت به مجاورین و زائران و فراهم نمودن امکانات مناسب درمانی به صورت پاراکلینیکی در خیابان دانشگاه مقابل دانشکده پزشکی آغاز به کار نمود .بعد از گذشت چند سال در نیمه دوم سال 1363 زمینی به مساحت 4500 متر مربع عرصه و 12000 متر مربع زیربنا در پنج طبقه و با تخت مصوب 180 و 134 تخت فعال و و با بهره جستن از رهنمودها و ارشادهای مدیران، کارشناسان و بالاخص سهامداران محترم شروع به کار نموده و در سایه تلاش و کوشش کارکنان زحمتکش خود در سال 1382 موفق به دریافت درجه یک ارزشیابی و در سالهای 1391 موفق به دریافت لوح تقدیر واحد نمونه سال از اداره امور آزمایشگاهها شده است. این بیمارستان با استفاده از دانش روز پزشکی و با بهره گیری از نیروهای جوان در کنار نیروهای باتجربه، متعهد و متخصص خود موفق گردیده است تا ضمن ارائه خدمات درمانی و پاراکلینیکی به استقرار سیستم مدیریت کیفیت (استانداردهای اعتباربخشی) اقدام نماید و با آموزش کارکنان در راستای بهبود مستمر با افزایش کیفیت و کمیت به عنوان طراح و مجری برای آموزش، استقرار و اجرای استانداردها گام های نسبتا بلندی را بردارد.
این بیمارستان همراه با توسعه در ساختار سازمانی از قبیل تشکیل واحد های درمانی ویژه نسبت به توسعه در فضای جدید اقدام نموده است (95 متر مربع) و نیز با بکارگیری نیروهای توانمند وارد شاخه های جدید مانند درمان بیماران جراحی قلب، آنژیوپلاستی، آنژیوگرافی شده است و هم ردیف با بیمارستانهای مدرن در سطح کشور به رقابت پرداخته و مورد توجه قرار گرفته است. لازم به ذکر است بیمارستان از مکان بسیار خوبی برخوردار است به طوریکه علاوه بر ارائه خدمات اورژانسی و بستری و پاراکلینیکی امکان تاسیس ساختمانی مدرن به جهت راه اندازی کلینیک پزشکان را دارا می باشد. همچنین این بیمارستان دارای واحدهای اداری، مالی، فناوری اطلاعات، درمانی و پاراکلینیکی و…. متمرکز و مجهز به تجهیزات اداری-پزشکی پیشرفته است. بدین ترتیب استعدادهای بالقوه ارائه خدمات با کیفیت و کمیت بالا فراهم می باشد. تعداد پرسنل در این بیمارستان حدود 570 نفر می باشد که تقریبا 65 درصد آن در بخش درمان و 35 درصد در بخش ستادی مشغول به کار هستند. نیروهای ماهر این بیمارستان دارای میانگین سنی 33 سال هستند.

تور مجازی بیمارستان مهر با هدف معرفی این بیمارستان در پروژه های مختلف به خصوص بحث توریست درمانی و توریسم سلامت توسط استودیو اسپین طراحی و تولید گردید.

 

 

ورود به تور مجازی