تور مجازی بیمارستان آریا مشهد

خانه » Portfolio » تور مجازی بیمارستان آریا مشهد
تور مجازی بیمارستان آریا مشهد1401/7/6 9:27:49

Project Description

تور مجازی بیمارستان آریا مشهد در سال 1400 به همت روابط عمومی مجموعه بیمارستان آریا و دپارتمان تور مجازی و بازدید مجازی استودیو اسپین تهیه و در وب سایت این مجموعه بارگذاری گردید. این تور مجازی که به صورت مالتی مدیا تهیه و طراحی شده، مشتمل بر بخش ها و دپارتمان های مختلف این بیمارستان است که به صورت کامل بیمار را قبل از ورود به بیمارستان با بخش های مختلف این مجموعه آشنا می‌کند.

بیمارستان آریای مشهد در خیابان گلستان شرقی واقع شده است.حدود جغرافیایی آن از شمال به فلکه سراب ، از جنوب به بیمارستان امام رضا (ع) و صندوق قرض الحسنه پرستاری، از غرب به خیابان گلستان شرقی و از شرق به باغ ملی و بازار جنت منتهی می شود.این بیمارستان که به منظور تامین بخشی از نیازهای درمانی کشور در سال 1348 و با زیر بنایی بالغ بر 6000 متر مربع و با رعایت اصول استانداردهای جهانی ساختمان سازی افتتاح گردید. در سال 1374 دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد بخش عمده ای از سهم شرکت شفاده به عنوان موسس بیمارستان آریا را خریداری نمود . هم اکنون بیمارستان آریا ، با 100 تخت فعال ، 160 پزشک متخصص و 254 کارمند ، ضمن ارائه خدمات درمانی به بیماران ، عرصه آموزش دانشجویان رشته های پزشکی، مامایی، پرستاری، مهندسی پزشکی، علوم آزمایشگاهی ، هوشبری و اتاق عمل می باشد. 

 

این روزها با توجه به گسترش دامنه ارتباطات در فضای مجازی، بیمارستان ها در سراسر دنیا به سمت تکنولوژی های جدید سوق پیدا کرده اند. از این رو تور مجازی میتواند ابزاری بسیار مناسب جهت معرفی بیمارستان ها در دپارتمان های گردشگری سلامت باشد. از طریق تور مجازی کلینیک و بیمارستان علاوه بر ثبت مجموعه ها در پلتفرم تور مجازی گوگل، با استفاده از تکنولوژی تور مجازی گویا، میتوان تمامی بخش های اختصاصی بیمارستان را به صورت ویدیوهای تعاملی نیز برای بیماران از پیش نمایش داد. برای مشاهده کامل تور مجازی بیمارستان آریا مشهد از لینک زیر وارد شوید:

ورود به تور مجازی