تور مجازی برج سپید

خانه » Portfolio » تور مجازی برج سپید
تور مجازی برج سپید1397/9/14 15:29:46

Project Description

تور مجازی برج سپید

تور مجازی برج سپید توسط استودیو اسپین طراحی و برنامه نویسی گردید. «برج سپید مشهد» بزرگترین مرکز آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، رفاهی و بهداشتی و درمانی جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۶ توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.
‎این مرکز در فضایی به مساحت 10 هزار متر مربع با زیربنای 24 هزار متر مربع در 9 طبقه احداث گردیده که از امکانات این مجموعه میتوان به 124 واحد اقامتی، 11 کلاس درس گروهی، سالن نمایشگاه، 2 تالار اجتماعات به ظرفیت 800 نفر و سالن غذاخوری به ظرفیت 1200 نفر اشاره کرد..

‎تالار فرهاد :

‎این تالار میزبان آقایان در مراسم مختلف اعم از جشن ها ، همایش ها و جلسات مختلف می باشد‎.

‎تالار شیرین

پذیرای بانوان گرامی می باشد. این تالار برای جشن ها و همایش های مختلف کاربرد دارد.

‎تالار شهید مطهری :

‎تالار شهید مطهری با استفاده از بهترین سیستم های صوت و تصویر ، دارای امکاناتی از جمله سیستم ضبط خودکار مراسم، نورپردازی حرفه ای، طراحی مدرن و بروز جهت ارائه خدماتی در شان خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی مشهد آماده خدمت رسانی می باشد.

‎رستوران :

‎این رستوران با سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و همچنین با بهره مندی از نیروهای مجرب، محیطی دلنشین را برای میهمانان عزیز فراهم نموده است.

 

تور مجازی برج سپید هم مانند بسیاری از تور های مجازی استودیو اسپین از تکنیک تورلیدر برای معرفی هر چه بهتر خود کمک میگیرد. فناوری تور مجازی که مورد تایید شرکت گوگل نیز می باشد به کاربران و بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا بدون صرف زمان از این محیط به صورت کاملا واقعی، بازدید به عمل آورند.

استودیو اسپین با استفاده از بروز ترین امکانات و تجهیزات تصویر برداری سه بعدی و بازدید مجازی این امکان را برای صاحبان صنایع و پروژه های بزرگ فراهم آورده تا با معرفی خود با جدید ترین تکنولوژی دنیا، به بهترین شکل با مخاطب آگاه و هوشمند خود ارتباط برقرار نماید.  تور مجازی املاک

ورود به تور مجازی