بازدید مجازی هتل منجی مشهد

//بازدید مجازی هتل منجی مشهد
بازدید مجازی هتل منجی مشهد1397/8/15 14:29:03

Project Description

بازدید مجازی هتل منجی مشهد

 

بازدید مجازی هتل منجی مشهد در تابستان سال ۹۷ توسط استودیو اسپین به صورت بازدید مجازی به همراه نریشن تهیه و تدوین شد. تور مجازی به همراه نریشن میتواند برای معرفی پروژه مخصوصا پروژه های کوچک و محلی مورد استفاده قرار گیرد. ضمنا جهت بارگزاری در محیط وب نیز بسیار حجم کمتری را اشغال خواهد کرد.

هتل آپارتمان مهر با بیش از پانزده سال قدمت یکی از لوکس ترین هتل آپارتمان های احداث شده در شعاع 100 متری بارگاه حضرت ثامن الحجج (علیه السلام) می باشد و میهمان گرامی میتوانند تنها با کمتر از ۵ دقیقه پیاده روی به آستان مبارک حضرت رضا (ع) مشرف شوند.
آخرین بازسازی این مجموعه در سال ۱۳۹۲ انجام و در حال حاضر در 7 طبقه و با اختیار داشتن 53 واحد آپارتمان در تیپ های مختلف، شامل 15 آپارتمان دو خوابه با مساحت هر واحد حدود 70 متر مربع، 37 آپارتمان یک خوابه با مساحت هر واحد حدود 45 متر مربع و یک سوییت و در مجموع 198 تخت و 62 کاناپه تختخوابشو، افتخار میزبانی همزمان 260 مهمان و زائران حرم مطهر رضوی (ع) را دارا می باشد.
از جمله امکانات آپارتمان ها می توان به وجود دو سرویس حمام به همراه سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی، کاناپه تختخوابشو، تلویزیون LED، سیستم سیستم آنتن مرکزی با پخش فیلم در 24 ساعت، یخچال، تلفن بین المللی، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم تهویه مطبوع هوا با امکان تنظیم دمای آپارتمان توسط میهمان و سایر لوازم و تجهیزات مورد نیاز مهمان در مدت اقامت و پذیرایی می توان نام برد.
از دیگر امکانات هتل آپارتمان می توان به لابی مجلل، رستوران و آشپزخانه مجهز، صندوق امانات مطمئن، پارکینگ اختصاصی، بالابر و ویلچیر جهت رفاه معلولین و افراد سالمند و همچنین قابلیت استفاده از اینترنت پر سرعت wireless رایگان در تمامی فضاهای هتل آپارتمان اشاره کرد.
دسترسی آسان با فاصله زمانی کمتر از 10 دقیقه با فرودگاه و پایانه های مسافربری و فاصله 15 دقیقه تا ایستگاه راه آهن مشهد از دیگر مزایای این هتل آپارتمان خوش نام می باشد.
هتل آپارتمان مهر مطابق استانداردهای بین المللی با امکانات رفاهی مدرن، به زیباترین وجه تجهیز گردیده تا با فضایی آرام و دلنشین، آسایش را برای مهمانان خود به ارمغان آورد.

برای مشاهده بازدید مجازی هتل منجی مشهد از لینک زیر وارد شوید:

ورود به تور مجازی