بازدید مجازی هتل خورشید تابان

//بازدید مجازی هتل خورشید تابان
بازدید مجازی هتل خورشید تابان1397/6/26 5:42:37

Project Description

بازدید مجازی هتل خورشید تابان

 

بازدید مجازی هتل خورشید تابان در سال ۹۶ به صورت ترکیبی از تصاویر سه بعدی به صورت تور مجازی، موزیک و نریشن طراحی و تدوین شد. این تور مجازی شامل فضاهای عمومی، مجموعه آبی، لابی و تیپ اتاق های این هتل چهار ستاره در مشهد می شود.

یکی از هتلهای تازه تاسیس مشهد، هتل 4 ستاره خورشید تابان است. هتل خورشید تابان با فاصله کمتراز ده دقیقه به حرم مفتخر است با ارائه بهترین خدمات و تسهیلاتی متفاوت درمرکز شهر مشهد، میزبان گردشگران داخلی و خارجی باشد و می تواند یکی از گزینه های خوب برای رزرو هتل در مشهد باشد.

هتل خورشید تابان دارای 75 اتاق مجهز است که تعدادی از انها سوئیت اپارتمان میباشد و همگی طبق آخرین استانداردهای بین المللی تجهیز و تکمیل شده اند . انواع اتاقهای هتل خورشید تابان مشهد شامل دوتخته، سه تخته، چهارتخته رویال و سوییت اپارتمان می باشد.

سالن آمفی تئاتر با ظرفیت ۴۰۰ نفر و چیدمان صندلی های سینمایی شکل و دیدی کامل از تمامی جهات به سن سالن، مجهز به سیستم ویدئو پرژکتور بوده و با داشتن اتاق فرمانی مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا، همایشی پر از افتخار و خاطره ای خوش برای میهمانان شما به ارمغان می آورد .

استخر سرپوشیده هتل خورشید تابان به شما اجازه لذت بردن از شنا را در هر فصل و هوایی می دهد. استفاده از این استخر برای میهمانان مقیم در هتل به صورت نیمه بهاء بوده و زائران عزیز می توانند جهت رفع خستگی سفر و تجدید قوای روحی و جسمی از امکانات این مجموعه بهره مند گردند. این مجموعه دارای سالن های رختکن، کمدهای ویژه نگهداری وسایل شخصی و حمام های مجهز به وسایل بهداشتی می باشد. ورود به محوطه استخر با لباس مخصوص شنا (مایو و کلاه شنا) برای کلیه شناگران الزامی می باشد که در صورت نیاز قادر به تهیه این ملزومات از فروشگاه این مجموعه می باشند. استفاده از استخر برای سنین بالای ۴ سال مجاز بوده (به دلیل وجود استخر مخصوص کودکان) و استفاده اطفال در محدوده سنی ۱۲-۴ سال منوط به حضور والدین ایشان می باشد. حضور غریق نجات های آموزش دیده و متبحر، در هر دو شیفت بانوان و آقایان از ویژگی های دیگر مجموعه آبی هتل است که موجبات آسایش بیشتر علاقمندان به رشته شنا را فراهم می آورد.

بازدید مجازی هتل خورشید تابان یرای معرفی هر چه بهتر این مجموعه هتلی به گفته مدیران این مجموعه بسیار کاربردی و مناسب بوده. سامانه بازدید مجازی یا تصاویر سه بعدی گویا مورد تایید گوگل می تواند برای نمایش هتل ها و اقامتگاه های مختلف به مخاطبانشان بسیار مفید و موثر واقع گردد.

ورود به تور مجازی