بازدید مجازی موزه صنایع دستی پارسا

//بازدید مجازی موزه صنایع دستی پارسا
بازدید مجازی موزه صنایع دستی پارسا1394/5/11 17:39:17

Project Description

بازدید مجازی موزه صنایع دستی پارسا

موزه صنایع دستی پارسا در سال ۱۳۵۷ وارد حرفه صنایع‌دستی شده و اقدام به بازاریابی و فروش آن نموده است در سال ۸۹  با هدف شناساندن صنایع دستی ایرانی فعالیت خود را در سطح  جهان گسترش دادو هدف خود را حمایت از تولیدکنندگان و هنرمندان ایرانی می دانند .

واحد تور مجازی گروه استودیو اسپین در زمستان سال 93  سامانه بازدید مجازی موزه صنایع دستی پارسا در بیش از 30 نقطه راه اندازی نموده است .

سامانه بازدید مجازی موزه صنایع دستی پارسا و همچنین وب سایت این مجموعه به آدرس www.parsahandicraft.com قابل مشاهده می باشد .

“تور مجازی” به مجموعی از فایل های صوتی، تصویری، پانوراما و ویدئویی گفته می شود که امکان بازدید از یک محیط را بدون حضور فیزیکی شخص در محل را فراهم می کند. مزیت ساخت و ایجاد تورهای مجازی از بین بردن محدودیت های مکانی و زمانی است. به عنوان مثال می توان از نمایشگاهی که در کشور یا زمان دیگری برگزار شده است و امکان حضور در آن وجود ندارد دیدن نمود و یا قبل از حضور در یک مکان تفریحی یا توریستی یا گردشگری، با محیط و امکانات موجود در آن جهت استفاده بهتر آشنا شد.

“گروه استودیو اسپین” افتخـار دارد با برخـورداری از توان بالای نرم افزاری-سخت افزاری و با بهره مندی از نیروهـای جـوان، خلاق و مبتکر، اقدام به تولید و راه اندازی سامانه بازدید مجـازی ویژه ای نموده که قابلیت های استثنایی نسبت به دیگر موارد مشابه دارا می باشد.

این سامانه در زمینه اطلاع رسانی و معرفی ویژگی های مختلف محیطی، باشیوه ای نوین و جذاب، در راستای ورود به دنیای مجازی و معرفی فرهنگ ها و خدمات درسطوح کلان و بدون محدودیت های جغرافیایی فعالیت می نماید.

تصاویر خروجی 200 مگاپیکسلی تور مجازی، تصاویر بسیار با کیفیت و چشم نوازی هستند که می توانند در ارائه جزئیات بیشتر بسیار موثر باشند

ورود به تور مجازیگوگل استریت