بازدید مجازی مدرسه موقوفه عبدالله رضوی

//بازدید مجازی مدرسه موقوفه عبدالله رضوی
بازدید مجازی مدرسه موقوفه عبدالله رضوی1394/5/12 18:01:27

Project Description

بازدید مجازی مدرسه موقوفه عبدالله رضوی

در میان موقوفه های ثبت شده در اداره اوقاف شهرستان، موقوفه مرحوم عبدالله رضوی را می توان بزرگترین و شاخص ترین آنان دانست. این وقف در سال 1343 توسط مرحوم عبدالله رضوی صورت گرفته و مشتمل بر تمامی مزرعه سوران، دو رشته قنات دایر، یک رشته قنات بایر و یک سوم از فاضلاب رودخانه شاندیز است. وی در بخشی از مزرعه سوران، ساختمانی را نیز به نام دارالایتام احداث کرده که بنا به وقف نامه از محل عواید وقف اداره می شود.

واقف همچنین در بخشی از وقف نامه، تذکر داده که « متولیان در هر زمان موظفند به شرایط وقف نامه عمل نموده، خداوند را ناظر و حاضر بر اعمال خود دانسته و غفلت و کوتاهی نکنند. ایشان همچنین باید در احیا و لایروبی قنات ها، نگه داری درختان و حفظ آبادی باغ ها جدیت داشته باشند.»،

در حال حاضر موقوفه مرحوم عبدالله رضوی که یکی از بزرگترین موقوفات استان به شمار می رود ، به طوری که در حال حاضر مجتمع شبانه روزی و دارالایتام با نگهداری و اسکان 150 یتیم و ارائه بهترین شاخصه های آموزشی و پرورشی و مجموعه درمانگاه خیریه عبدالله رضوی نیز با امکانات و خدمات درمانی و دارویی رایگان ویژه محرومین و مستضعفین در حال فعالیت می باشند.همچنین مدرسه عبدالله رضوی دارای گرید ممتاز مدیریت کیفیت مدار در سطح کشور می باشد .فضای این مجتمع آموزشی کاملاً هوشمند است و دانش‌آموزان زیر نظر مجرب‌ترین معلمان آموزش و پرورش تحصیل می‌کنند.این موقوفه دارای خدمات دیگری نیز می باشد که در خارج از طرقبه وجود دارد که می‌توان به بزرگ‌ترین آسایشگاه توان‌بخشی معلولان اشاره کرد.

گروه ایده های ٣۶٠ در بهار سال ٩۴ اقدام به تهیه سامانه بازدید مجازی مدرسه موقوفه عبدالله رضوی میرزای ناظر در چهار  بخش اداری،مدرسه،درمانگاه و مزرعه به نشانی www.sooran.org نموده است.

با استفاده از سامانه بازدید مجازی مدرسه موقوفه عبدالله رضوی میتوان از هر نقطه ای از جهان با ورود به وب سایت این مجموعه ، از بخش های مختلف آن بازدید نمود.

<a class=”boxy red” href=”https://spinstudio.ir/vtour/Madrese.html” target=”_blank”>ورود به تور مجازی</a>