بازدید مجازی مجموعه ستاره شهر

//بازدید مجازی مجموعه ستاره شهر
بازدید مجازی مجموعه ستاره شهر1400/1/11 12:39:31

Project Description

بازدید مجازی مجموعه ستاره شهر

بازدید مجازی مجموعه ستاره شهر توسط استودیو اسپین طراحی و اجرا شده است که به عنوان یکی از روش های تبلیغاتی و شیوه ای نوین و چشم نواز برای معرفی و نمایش مجموعه هایی اینچنین به شمار می‎‎‎ رود. شهر مشهد به عنوان دومین کلان شهر ایران با دارا بودن بیش از ۲۵میلیون زائر و گردشگر در سال ،شایسته احداث مجتمع مدرن در جهت پاسخگویی به نیازهای شهروندان و زائرین و گردشگران می باشد. احداث مرکز خرید و سرگرمی ستاره شهر در مهمترین قطب تجارت گردشگری شهر مشهد در این راستا می باشد . مساحت زمین پروژه ۹۴۰۰ متر مربع است و زیر بنای کل آن بالغ بر ۷۳۰۰۰ متر مربع می باشد. زیر بنای تجاری ساختمان ۴۹۵۰۰ متر مربع مشتمل بر ۲۴۰واحد تجاری جمعاً به مساحت ۲۴۰۰۰ متر مربع است . ساخت تور مجازی جهت معرفی این بنای گردشگری که در حال ساخت میباشد بسیار امری ضروری و مهم قلمداد میشود.

طبیعتا نحوه نمایش اینگونه ساختمان ها و مجموعه بسیار حائز اهمیت است چرا که یک نمایش دقیق و زیبا و جذاب به مراتب از توضیحات و بروشور ها قابل فهم و جذاب تر خواهد بود . با اجرای تور مجازی مجموعه ستاره شهر به راحتی میتوان علاوه بر گردش در منطقه و مشاهده امکانات و موقعیت این مجموعه، از ویژگی های ظاهری و حتی جزئیات بنا نیز بازدید نمود، بدون این که نیاز به خروج از منزل یا دفتر کار خود داشته باشید و زمان زیادی را صرف مراجعه حضوری نموده و با مشکلات اینچنینی مواجه شوید.

به طور کلی نمایش ساختمان های در حال ساخت از طریق بازدید مجازی به دلیل مزایای بسیار زیاد بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

استودیو اسپین در راستای معرفی پروژه های بزرگ و جهت جذب پتانسل های سرمایه گذاری در زمستان سال 98 اقدام به تهیه بازدید مجازی مجموعه ستاره شهر نموده است.

برای مشاهده تور مجازی مجموعه ستاره شهر از لینک زیر وارد شوید:

ورود به تور مجازی