بازدید مجازی مجموعه تولیدی آپارتمان کیمیا

خانه/تور مجازی/بازدید مجازی مجموعه تولیدی آپارتمان کیمیا

توضیحات پروژه

کیمیا یک مجموعه تولیدی آپارتمان با ماهیت سرمایه گذاری می باشد که شکل گیری اولیه آن درسال 1386 بوده است. مجموعه کیمیا، طراح و مبتکر روش جدیدی برای تولید آپارتمان و سرمایه گذاری می باشد که با استفاده از مکانیزم تولید مداوم و سرمایه گذاری تدریجی و تحویل محصول نهایی به قیمت  تمام شده سیستم کیمیا، ساخت واحدهای مسکونی را برای اجرای مدل سرمایه گذاری خود انتخاب نموده است، که هدف این مجموعه به دست آوردن نتایجی است که بهینه سازی در سه محور کیفیت ، سرعت و قیمت را در بر داشته باشد.

واحد تور مجازیِ گروه استودیو اسپین در سال 93 بازدید مجازی مجموعه تولیدی آپارتمان کیمیا را به انجام رساند.

از فواید این گونه تور های مجازی برای شرکت های ساختمان سازی و یا برج های تجاری،اداری این است که به سهولت می توانند مجموعه خود را با کمترین هزینه و صرف کمترین زمانی به بهترین شکل به مشتری خود ارائه نمایند .

تجهیز تور مجازی به قابلیت ها و امکانات خاص میتواند جذابیت های آن را چندیدن برابر نماید . قابلیت تور لیدر یا همان راهنمای تور امکان بسیار خوبی برای این گونه شرکت ها می باشد در این روش می توانید برای جذب بیشتر و بهتر مخاطب خود با استفاده از یک نفر راهنما ، و فیلمبرداری از آن توسط کادر فنی به توضیح و معرفی سمعی و بصری بخش مورد نظر خود بپردازید . در پایان واحد عکاسی تصویر پانورامای 360 درجه ای در اختیار شما قرار خواهد داد که ضمن امکان گردش و چرخش 360 درجه در محیط راهنمای آن بخش نیز به صورت کاملا پویا و واقعی در تصویر به معرفی آن بخش خواهد پرداخت .

وب سایت مجموعه کیمیا به آدرس www.tm-kimya.com در دسترس می باشد .

برای اطلاع از پکیج های تور مجازی و استعلام قیمت به قسمت تماس با ما در پایین صفحه اصلی مراجعه نمایید .

 

جزئیات پروژه

دسته بندی ها: