چگونه کلینیک ها و مراکز پزشکی از تور مجازی استفاده می کنند

///چگونه کلینیک ها و مراکز پزشکی از تور مجازی استفاده می کنند

چگونه کلینیک ها و مراکز پزشکی از تور مجازی استفاده می کنند

تور مجازی ۳۶۰ درجه کلینیک

 

چگونه کلینیک ها و مراکز پزشکی از تور مجازی استفاده می کنند

چگونه می توان با بهره گیری از تصاویر ۳۶۰ درجه از کلینیک های زیبایی و یا دندانپزشکی، آمار مراجعه کنندگان و همچنین بازدید سایت را افزایش داد؟به طور معمول، فضای بیرونی یک کلینیک به زیبایی فضای درونی آن نمی باشد.
به همین خاطر، کلینیک هایی که از تورهای مجازی گوگل استفاده میکنند به وضوح از سایر رقبا پیشی می گیرند. به طور کلی مردم از مشاهده تورهای مجازی مکان هایی که مایل به بازدید هستند، لذت می برند.
استفاده از تورهای مجازی، می تواند اطمینان خاطر بیماران و کودکان مضطرب را با ایجاد حسی خوشایند بدست آورد.

کلینیک ۳۶۰ درجه

این تور نیز برای کسانی که دارای معلولیت هستند، بسیار مناسب است، بنابراین آنها مجبور نیستند از طریق تماس تلفنی برای اطمینان از قابلیت های مختلف مکان مورد نظر اقدام کنند. تور مجازی در واقع طرحی جامع و شفاف جهت کمک به افراد معلول یا مضطرب می باشد.
هر روشی که تعداد بازدیدکنندگان وبسایت را افزایش دهد، سبب ارتقا در رتبه بندی سئو و بالا آمدن (نمایش بهتر) در نتایج جستجوی گوگل می شود. داشتن محتوای جذاب در وبسایت، سبب می شود که کاربر زمان بیشتری را به آن اختصاص دهد، که این موضوع یکی از مهمترین معیارهای موتورهای جستجو می باشد. آنالیز ها نشان می دهد که کاربران سه برابر بیشتر در سایت هایی با محتوای تعاملی زمان سپری می کنند.
تور مجازی، داخل گوگل مپ، گوگل سرچ و صفحات بیزینس گوگل منتشر می شود و کد مربوط به آن جهت جایگزاری در وبسایت در اختیار گذاشته می شود.

 

 

استودیو اسپین به عنوان عکاس مورد تایید گوگل، انحصارا مجری تورهای مجازی گویا در سطح کشور می باشد. هرکدام از تصاویر با پیشرفته ترین تجهیزات حال حاضر تهیه شده و دارای کیفیتی بالغ بر ۲۰۰مگاپیکسل می باشد که حجم آنها، با حفظ کیفیت، جهت استفاده در فضای وب بهینه شده است. واکنش گرا (رسپانسیو) بودن تورهای مجازی گویا با قابلیت اجرا با هر سیستم عاملی و همچنین استفاده از منو جهت دسترسی آسان به نقاط مختلف تور، سبب سادگی بیشتر در تعامل کاربر با آن شده است.

 

تور مجازی کلینیک باران

تیم تصویربرداری استودویو اسپین، جهت افزایش رضایتمندی مشتریان کلیه مراحل مربوط به تصویر برداری را در یک الی دو روز اجرا می نماید تا کوچیکترین اختلالی در نظم مجموعه ایجاد نگردد. پس از تصویربرداری، مراحل مربوط به طراحی گرافیک، کدنویسی، تدوین و صداگذاری توسط تیم طراح و کدنویس استودیو اسپین، در کمتر از یک ماه اجرا می شود و در نهایت آماده بارگزاری در فضای وب می شود.

توسط |1397/4/6 11:32:16تیر 6ام, 1397|بلاگ, تور مجازی|بدون دیدگاه

درج دیدگاه