زیارت مجازی|بازدید و تور مجازی امکان مذهبی

خانه » زیارت مجازی|بازدید و تور مجازی امکان مذهبی

زیارت مجازی|بازدید و تور مجازی امکان مذهبی

زیارت مجازی :

امروزه می‌توان به وسیله‌ی تور مجازی از امکان مذهبی و زیارتی به صورت آنلاین بازید کرد که به عنوان زیارت مجازی معروف است.

در کشور ما با توجه به حاکم بودن جو مذهبی و همچنین وجود اماکن زیارتی در شهر‌های گوناگون آن، یکی از کشور‌های مذهبی جهان به شمار می‌ آید. وجود حرم مطهر امام رضا علیه السلام در شهر مشهد و حرم حضرت معصومه سلام الله علیها در شهر قم، مقبره حضرت دانیال نبی در شوش و زیارتگاه شاه چراغ در شیراز از نمونه های بارز این مکان های زیارتی در ایران است که سالانه تعداد بسیار زیادی مسافر و گردشگر ایرانی و خارجی را به خود جذب می‌کند.

عکس حرم امام رضا

در جهان امروز با توجه به گسترش یافتن صنعت گردشگری و افزایش سفر ها با کاهش همه گیری کرونا، موج جدیدی از سفر ها و رشد بیش از پیش صنعت گردشگری دور از انتظار نیست.

یکی از جاذبه های گردشگری حائز اهمیت در هر نقطه ای از کشور عزیزمان ایران، مکان های زیارتی و زیارتگاه های گوناگون سطح کشور است. بخش جدایی نا پذیر صنعت گردشگری در کشور ایران، از قدیم تا به حال، همین جاذبه های مذهبی و زیارتگاه ها بوده است. در نظر داشته باشید که در هر شهر و استانی از ایران میتوان مکان های زیارتی مختلفی را یافت که در تمام ایام سال بازدید کننده هایی از نقاط مختلف ایران و حتی جهان را به خود اختصاص داده است.

عکس حرم حضرت معصومه

تور مجازی مذهبی:

در سال های اخیر، با پیشرفت تکنولوژی و بیشتر شدن تصاویر و ویدئو ها از مکان های زیارتی، رفته رفته پای صنعت تور مجازی نیز به این مکان ها گشوده شد.

تور مجازی مکان های زیارتی یا همان زیارت مجازی یکی از جذاب ترین گونه‌های تور مجازی در کشور هایی با پتانسیل مذهبی به شمار می‌رود. در نظر داشته باشید که با وجود این نوع از بازدید و امکان مشاهده مکان و فضای پیش از سفر کردن به آن منطقه، اتفاق مثبتی در جهت برنامه ریزی سفر های شخصی یا گروهی خواهد افتاد.

همچنین ممکن است امکان سفر و بازدید از مکان های زیارتی برای همه وجود نداشته باشد؛ به همین جهت با توجه به قداست این مکان ها، با ایجاد امکان بازدید مجازی مکان های زیارتی، تعداد زیادی از افراد خواهند توانست به صورت مجازی از این مکان ها بازدید کنند. این به نوعی گامی مثبت در زمینه گردشگری به شمار می‌رود.

زیارت مجازی حرم امام رضا

در چند سال اخیر استودیو اسپین در تلاش بوده تا امکانات و فناوری که در اختیار دارد از بعضی امکان مذهبی و متبرکه زیارت مجازی تهیه و تولید کند که به مختصر تعدادی از ان‌ها در زیر ذکر شده است.

زیارت مجازی آستان امام‌ زادگان ناصر و یاسر

زیارت مجازی شهدای گمنام شهرستان طرقبه و شاندیز

 

همچنین شما می‌توانید از طریق لینک های زیر به تور مجازی حرم‌های مطهر ائمه دسترسی پیدا کنید.

زیارت مجازی حرم امام رضا

زیارت مجازی حرم امام حسین 

توسط |1402/3/21 10:42:31خرداد 21ام, 1402|بلاگ, تور مجازی|بدون دیدگاه

درج دیدگاه