زنده باد عکاسی ۳۶۰ درجه!

خانه » زنده باد عکاسی ۳۶۰ درجه!

زنده باد عکاسی ۳۶۰ درجه!

من در دنیایی بزرگ شدم که رسانه های چاپی پادشاه بودند، جایی که کار یک عکاس برای گرفتن یک صحنه ی دلگرم کننده و عکاسی تجاری بسیار عظیم و بزرگ بود. اما آن روزها گذشته است، امروزه سلیقه کاربران عکاسی را به سوی پیشرفت سوق می دهند – مخاطبان واقعیت را میخواهند. دیگر مخاطبان برخلاف گذشته محصولات بی کیفیت و غیر منعطف بازاریابی های فروش را دنبال نمیکنند، بلکه به دنبال شفافیت، صداقت و اعتبار می باشند. انقلاب رسانه های اجتماعی، بدون شک، به این تغییر در جهت برند سازی با رسانه های جامع، شفاف و تعاملی کمک شایانی کرده است.

مخاطبان از تصاویر استاتیک و دو بعدی در وب به راحتی چشم پوشی میکنند و از فرصت های ارائه شده توسط اینترنت نامحدود و موبایل ها و رسانه های دیجیتال غافل می شوند. شیوع شبکه های اجتماعی در زندگی روزمره باعث افزایش تمایل و حتی انتظار برای تعامل بیشتر بین کمپانی و مصرف کننده ی  محتوای  برند می شود. این دنیای جدید سه بعدی، لایه ای، تعاملی و همه جانبه است.
Elize
تور مجازی برج الیزه

عکس های ۳۶۰ درجه بیان گرا هستند

عکس های ۳۶۰ درجه یا تور مجازی به کاربران این امکان را میدهد تا از هر زاوای مختلف یک مکان را بازدید کنند و همچنین حس اعتماد را در کاربران نسبت به برند و مکان مورد نظر افزایش میدهد.. بسیاری از کسب و کارها در سراسر جهان از مزایای عکاسی ۳۶۰ درجه لذت می برند. در حال حاضر عکس های ۳۶۰ درجه و تورهای مجازی در میان صاحبان صنایع،  هتل ها و مشاورین املاک بسیار محبوب هستند.امروزه فروشندگان فروشگاه های کوچک موجود در بازارها هم میتوانند مانند صنایع بزرگ با داشتن یک تور مجازی در گوگل خود را وارد عرصه نمایش و رقابت کنند و از امکانات خود سخن بگویند.

armitazh
تور مجازی نوین زعفران

گوگل بیزنس و عکس های ۳۶۰ درجه

اکنون شرکت ها می توانند تورهای مجازی خود را را در Google My Business نشان داده که قبلا به عنوان Google Local و Google Places شناخته می شدند.علاوه بر این تور مجازی این شرکت ها در نرم افزار Google Street View نیز نمایش داده خواهد شد. بنابراین از طریق نقشه های گوگل(Google Maps) هم در دسترس خواهد بود و در SERP ها (صفحات سرچ در موتور های جستجو) بیشتر ظاهر می شود.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/pJLu6VTEYh0″ frameborder=”0″ gesture=”media” allow=”encrypted-media” allowfullscreen></iframe>

تهیه و تنظیم:استودیو اسپین | تهیه و طراحی تور های مجازی
کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد.

منابع:

wikipedia

وب سایت google street view

وب سایت CNN[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

توسط |1396/10/6 9:53:55دی 6ام, 1396|تور مجازی|بدون دیدگاه

درج دیدگاه