عکاس مورد تایید گوگل کیست؟

خانه » عکاس مورد تایید گوگل کیست؟

عکاس مورد تایید گوگل کیست؟

فرایند عکاسی مورد تایید گوگل:

امروزه افرادی زیادی در حوزه عکاسی برای تور مجازی فعالیت دارند اما همه‌ی انها عکاس مورد تایید گوگل نیستن. توضیحات و بررسی عکاس مورد تایید گوگل در این مقاله خواهید خواند.
واضح است که گوگل علاقمند به نقشه برداری در مورد همه چیزهایی است که از طریق Goole Street view قابل نمایش است، اما گاهی پیشتازان علم و تکنولوژی هم نیاز به کمک دارند.

اگرچه این شرکت(google) مایل است که کارکنانش را با کوله پشتی های مسافرتی برای تصویر برداری ۳۶۰ درجه به بسیاری از مکان های عجیب و غریب بفرستد، اما وقتی که تورهای مجازی و کسب و کارهای محلی در اولویت قرار می گیرد، گوگل تصمیم می‌گیرد تا عکاسان مورد تایید خود (google trusted photographers) را استخدام  کند.

در این ویدیو عکاس مورد تایید گوگل از روند و پروسه تصویر برداری برای “پروژه عکاسان تجاری مورد تایید گوگل ” صحبت می‌کند.

در جایی که کارکنان رسمی گوگل با تجهیزات و کوله پشتی مجهز به دوربین های تمام اتوماتیک کار تصویر برداری برای google street را انجام می دهند این عکاس گوگل برای تصویر برداری های ۳۶۰ درجه خود در محیط های داخلی مانند مجتمع های تجاری، آپارتمان‌ها و صنایع از یک لنز 8mm و یک دوربین  7D بهره می برد.

 

googlebusinessphotos1

هنگامی که او برای یک پروژه تجاری مانند یک مجتمع تجاری تصویر برداری ۳۶۰ درجه انجام می دهد حدود ۲ ساعت زمان برای هر بخش مختلف از پروژه تصویر برداری در نظر می‌گیرد و پس از آن عملیات استیچ و ساخت تور مجازی در محل کارش آغاز می شود.

عملیات پردازش تصاویر معمولا بیشترین وقت را از او می‌گیرند اما معمولا هر چقدر هم پروژه بزرگ باشد حدود دو هفته یا کمتر زمان برای تحویل آن روی google map کافی است.

در ایران هم مانند دیگر نقاط پیشرفته دنیا این کسب و کار و عکاس مورد تایید گوگل در حال رشد و پیشرفت است. شما می توانید به راحتی ساختمان، مراکز تجاری و صنعتی خود را به راحتی توسط این عکاسان با دیگر نقاط دنیا به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم:استودیو اسپین | تهیه و طراحی تور های مجازی
کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد.

منابع:

wikipedia

وب سایت google street view

وب سایت petapixel[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

توسط |1396/10/3 20:40:12دی 3ام, 1396|تور مجازی|بدون دیدگاه

درج دیدگاه