توضیحات بخش عکاسی

خانه » توضیحات بخش عکاسی
توضیحات بخش عکاسی1396/11/25 16:09:30

عکاسی صنعتی و ساخت تیزر

با استفاده از تجهیزات نوین تصویربرداری

عکاسی صنعتی و تیزر تبلیفاتی بخش مهم و جدا نشدنی از دنیای تجارت و صنعت هستند. با توجه به اهمیت و کاربرد اینترنت، بیشتر از گذشته عکاسی صنعتی و تصاویر تبلیغاتی مورد توجه قرار می‌گیرد. امروزه مردم، کالا و محصولات مورد نظر خود را ابتدا در فضای وب جستجو و بعد اقدام به خرید می‌کنند. پس نمایش تصویر زیبا و استاندارد از محصول باعث جلب اعتماد هرچه بیشتر مشتری خواهد شد. تیم عکاسی صنعتی و ساخت و تولید فیلم و تیزر استودیو اسپینبا داشتن تجهیزات بروز و با بهترین کیفیت ممکن و همچنین تیمی جوان و متخصص در زمینه‌ی عکاسی صنعتی و ساخت کلیپ و تیزر، بهترین و با کیفیت ترین تصاویر ممکن را برای فضای اینترنت، شبکه های اجتماعی و یا چاپ در کاتالوگ ارائه خواهد کرد.

عکاسی صنعتی و تیزرهای تبلیغاتی دارای دسته بندی های مختلفی هستند که باید متناسب با هر کدام تخصص و تکنیک های ویژه و منحصر بفردی بکار برد. همچنین در بعضی موارد باید از چند تکنیک مختلف در یک عکس ادغام کرد، مانند عکاسی از محصولات، عکاسی تبلیغاتی، عکاسی از جواهر و فلزات قیمیتی، عکاسی محیط های آزمایشگاهی. تنها عکاسی از محصولات مختلف دارای چندین بخش مختلف است مثل عکاسی اشیاء براق، عکاسی فلزات ، عکاسی از اجسام بسیار بزرگ، بافت ها و طرح ها و انواع مختلف تکسچر و …

انواع عکس های صنعتی و تبلیغاتی

مشخصات پروژه های مختلف عکاسی

در زیر مجموعه ای از زیر شاخه های مختلف عکاسی صنعتی و تبلیغاتی برای استفاده در فضاهای چاپی و اینترنتی قرار گرفته است.
عکاسی از خوراکی ها

شامل مواد غذایی، بسته بندی ها و نوشیدنی ها، عکاسی از کیک ها و شیرینی ها،شکلات، بستنی و دسر و همچنین عکس غداها(پخته شده).

عکاسی از فلزات و سنگ های گران بها

عکاسی از سنگ های تزئینی، قیمتی و جواهرات، عکاسی از ساعت و موارد مشابه (مانند دستبند)، گوشواره،حلقه و موارد مشابه از نظر اندازه.

عکاسی از محصولات بافت دار و مبلمان

عکاسی از پارچه، پرده. چرم و جیر، انواع فرش و عکاسی از مبلمان اداری و خانگی.

عکاسی از فضاهای صنعتی و اداری

عکاسی از فضاهای خارجی و داخلی، آفیش یک روزه، عکاسی از دستگاه ها و خطوط تولیدی کارخانه ها، عکاسی از پرسنل و معرفی پروژه های عمرانی.

با ما در ارتباط باشید

با تیم عکاسی استودیو اسپین از طریق شبکه های اجتماعی یا تماس تلفنی در ارتباط باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از لیست قیمت ها با شماره 09360844666 تماس حاصل فرمایید

تماس با ما