تور مجازی املاک

///تور مجازی املاک

تور مجازی املاک

تور مجازی املاک

بازدید 360درجه برای بنگاه های معاملات ملکی

آیا تور مجازی املاک برای بنگاه های معاملات ملکی یا مشتریان آنها فایده ای دارد؟ آیا رفتن به سمت تور مجازی و بازدید های 360 درجه هدر دادن هزینه نیست؟ در این مقاله مزایا و فرصت هایی که استفاده از تور مجازی برای این حوزه فراهم میکند و همچنین بعضی از نکات و مواردی که باید رعایت شود تا بتوانید استفاده بهینه از این تکنولوژی جذاب و به صرفه داشته باشید را بررسی خواهیم کرد؛ با ما همراه باشید.

بهبود معرفی ملک یا پروژه

زمانی، برای مشاورین املاک و بنگاه های معاملاتی املاک منتشر کردن تعدادی تصویر که حتی نیاز به کیفیت چندانی هم نداشت کافی بود، اما این دوران دیگر تقریبا گذشته است. با گذشت زمان کیفیت سایت های بنگاه های معاملات املاک هم پیشرفت داشته و عدم توجه به بخش مجازی برای استفاده تبلیغاتی اشتباه خواهد بود. با نمایش هرچه بهتر املاک با استفاده از عکاسی حرفه ای و به خدمت گرفتن ویدئو و یا در حالت کامل تر و جذاب تر، استفاده از تور مجازی در نمایش ملک یا ساختمان، در کنار تاثیر فوق العاده تبلیغاتی و ایجاد انگیزه بیشتر برای بیننده، باعث خواهد شد تا اگر روی سایتی از این موارد استفاده میکنید، صفحه سایت شما همواره پر بازدید و چشم نواز باشد.

در واقع اگر به عکس یا ویدئو بسنده کنید، مشتری احتمالی در تصور و تجسم فضا و یا درک موقعیت ساختمان یا ملک ناتوان خواهد بود ، به این خاطر که تعداد محدودی تصویر و یا ویدئویی که از زاویه دلخواه بیننده نباشد، امکان این امر را به او نخواهد داد. اما با استفاده از یک تور مجازی با کیفیت، خریدار احتمالی میتواند به راحتی در محل به جستجو پرداخته و درست مثل ملکی که متعلق به خودش است، تمام زوایا و امکانات و یا مناظر را ببیند، با این روش به طور تمام و کمال به کنجکاوی و علاقه او پاسخ مناسب داده شده است. در حین این بازدید، میتوان به صورت گویا توضیحات لازم را برای بیننده ارائه داد تا اگر نیاز است راجع به مسئله خاص یا قسمتی از ملک یا ساختمان چیز بیشتری بداند، این اتفاق به راحتی افتاده و از سردرگم شدن بازدید کننده جلوگیری شود.

تور مجازی املاک

تور مجازی املاک ، راحت و امن برای خرید خانه

تور مجازی املاک باعث میشود تا خریدار بدون نیاز به ترک صندلی راحتی و محیط خانه ی خود، به هر نقطه ای از شهر یا کشور رفته و ملک مورد نظر خود را بازدید کرده و حتی جزئیات بیشتر و دقیق تری از بازدید حضوری مشاهده کند؛ چرا که وقتی از طریق بازدید مجازی درحال بازدید ملک هستید، نه محدودیتی به لحاظ زمانی داررید و نه کسی مزاحم بازدید شما میشود، و از همه مهم تر دیگر خسته از رفتن به محل ملک و قدم زدن در منطقه و به عنوان مثال ویلایی که قصد خریدش را دارید نخواهید بود. پس با نهایت لذت و دقت به تماشای زوایا و مناظر و امکانات مورد نظرتان خواهید نشست و انتخاب راحت تری خواهید داشت. نکته ی جالب اینجاست که وقتی از طریق بازدید 360 درجه از ملکی بازدید میکنید، این امکان برای شما وجود دارد که همزمان چند ملک یا خانه را مشاهده کنید و اگر نیاز به مقایسه باشد، خیلی دقیق تر انجام خواهد شد تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

 ایجاد حس مالکیت

وقتی صحبت به خرید یا اجاره ملک و امثال آن باشد، آنهایی که در این امر متخصص اند میدانند که ایجاد حس مالکیت در مشتری به شدت اهمیت دارد. به این معنی که مشتری بتواند باور کند که قرار است مالک آن فضا باشد و حس واقعی و تصویر کاملی از مالکیت داشته باش تا بتواند بهتر و راحت تر تصمیم بگیرد و یا با تاثیر پذیری بیشتری توضیحات شما را بشنود. در واقع به این دلیل که این روش به مشتری شما اجازهع میدهد به تنهایی و آزادانه محل را جستجو کند و با اختیار کامل در آنجا حضور مجازی داشته باشد، با عمق بیشتری حس مالکیت و راحتی در آن محل را به وی نشان خواهد داد و در نتیجه تاثیر بیشتر و بهتری نیز خواهد داشت. به این ترتیب شما با استفاده از یک تکنولوژی به روز و جذاب علاوه بر کمک به مشتری برای تصمیم گیری صحیح، سطح کاری خودتان را نیز به مراتب بالاتر از سایرین قرار داده اید.

تور مجازی املاک

7روز هفته و 24 ساعت شبانه روز

خب، حالا فرض کنید شما سامانه بازدید مجازی املاک مورد نظر خود را راه اندازی نموده و روی وبسایت خودتان قرار داده اید. حالا دیگر حتی زمان هایی که شما در حال استراحت در منزل هستید و یا در حال تفریح در سفر به سر میبرید، باز هم مشتریان شما میتوانند به راحتی مواردی که شما برای فروش و امثال آن دارید را در وبسایت شما مشاهده کنند و اطلاعات کاملی از آنها دریافت کنند ، بدون نیاز به این که شما زمانی برای آن گذاشته و یا بخواهید حضورا با مشتری به محل ملک مربوطه مراجعه کنید. این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه، بعلاوه راحت تر کردن چرخه ی خرید و اجاره ملک و منزل برای خودتان و مشتریان، که در نهایت به افزایش اعتماد مشتریان به شما و به طبع افزایش مشتری شما خواهد شد.

 

قصد تولید یک تور360 درجه را دارید؟

فرض کنید که شما یک بنگاه معاملات املاک دارید. با در نظر داشتن منطقه ی فعالیتتان، امکان دارد چندین و چند ساختمان و ملک مختلف برای ارائه به مشتریان خود داشته باشید. باا این فرض که بخواهید علاوه بر فعالیت مجازی، به صورت حضوری هم فعالیت داشته باشی، میتوانید تصور کنید که اگر با مراجعه هر مشتری بخواهید در کمترین حالت دو یا سه ملک را به او نشان دهید، چه زمانی هدر خواهد رفت ؟

حالا اگر این تکنیک جذاب را به خدمت گرفته باشید، به محض مراجعه مشتری، با دعوت او به نشستن روی یک صندلی راحتی که پشت یک سیستم قرار دارد یا در حالت ایده آل با یک عینک واقعیت مجازی به هر نقطه ای از شهر یا کشور خواهید رفت و در عین حال توضیحات لازم را هم به او خواهید داد. با این روش نه تنها در زمان و هزینه صفه جویی کرده اید، بلکه با یک تکنیک بسیار جذاب و تاثیر گذار مشتری خود را با امکانات و املاک مد نظرتان آشنا کرده اید و میتوانید مطمئن باشید که در خاطر آن مشتری خواهید ماند.

تور مجازی املاک

اما

یک نکته ی بسیار مهم وجود دارد که ممکن است اگر رعایت نشود، نه تنها تاثیرات مورد نظر شما را نداشته باشد، بلکه کاملا برعکس عمل کند!

نکته اینجاست که این تصاویر و تور های مجازی باید به بهترین شکل ممکن گرفته شده و بیشترین کیفیت ممکن را داشته باشند. به گونه ای که بازدید کننده بتواند این را قبول کند که این بازدید مجازی به خوبی بازدید حضوری و حتی در بسیاری موارد بهتر از آن است. در غیر این صورت نه تنها با بازدید از ملک یا منزل مورد نظر تحت تاثیر قرار نمیگیرد، بلکه این امر باعث بی اعتمادی مشتری و عدم پذیرش پیشنهاد شما خواهد شد. پس باید دقت کنید تا بهرین اتفاق ممکن را رقم بزنید تا بتوانید پرزنت موفق و تاثیر گذاری داشته باشید.

تور مجازی املاک

در یک نگاه

اگر بخواهیم نگاهی کلی به مزیت های تور مجازی برای بنگاه های معاملات املاک بیاندازیم، به لیست زیر خواهیم رسید:

  • صرفه جویی در زمان
  • کاهش قابل توجه هزینه ها
  • به دست آوردن بازدید های بسیار زیاد برای سایت خود
  • دریافت مخاطبین و مشتریان احتمالی زیاد از طریق سوشال مدیا
  • افزایش قابل توجه سطح و کیفیت کاری
  • به دست آوردن وجه تمایز نسبت به سایر رقبا
  • داشتن نمایشی همیشگی از بهترین حالت ممکن املاک
  • داشتن یک نمایشگاه مجازی همیشگی برای املاک مورد نظر شما

برای مشاهده نمونه هایی از تور مجازی املاک که توسط استودیو اسپین تهیه شده میتوانید از لینک های زیر وارد شوید:

نمونه باغ ویلا        نمونه برج مسکونی

توسط |1399/12/4 14:11:50اسفند 4ام, 1399|بلاگ, عکاسی|بدون دیدگاه

درج دیدگاه