الکسا چیست؟

///الکسا چیست؟

الکسا چیست؟

رتبه الکسا ساده ترین و سریعترین را برای جمع آوری همزمان لینک های ورودی و دریافت وضعیت وبسایت های متعدد می باشد. از این طریق می توانید ببینید که وضعیت شما و رقبایتان چگونه است!

ابزار Alexa Pagerank checker یک ابزار بسیار مفید و کاربردی برای آنالیز وب سایت شما ست.زیرا هنگامی که شما نتایج را دریافت می کنید، می توانید توسط فرمول بندی ها و استراتژی ها، از ابزارهای بهبود وب سایت خود و افزایش ترافیک نیز استفاده کنید.

مدیران وب همچنین می توانند از الکسا در تولید گزارش های سفارشی برای مشتریان خود استفاده کنند. این ابزار آنلاین رایگان می تواند در پیدا کردن و رفع مشکلات مرتبط با SEO نیز کمک کند. همچنین می تواند آمار ترافیک وب سایت های رقیب را فراهم کند  همچنین می تواند با استفاده از پیدا کردن کلمات کلیدی مهم شما را با وب سایت های مشابه و رقبا مقایسه کند،

 

رتبه بندی ترافیک (Alexa Traffic Rank) الکسا چیست؟

Alexa Internet Inc. یک شرکت تابعه از Amazon.com است؛ شرکتی است که در کالیفرنیا واقع شده است. الکسا در دادههای ترافیکی وب تجاری متخصص است. از اواسط سال 1997، کاربران اینترنت با یک نوار ابزار رایگان با الکسا آشنا شدند، بنابراین کاربران بسیار زیادی دسترسی سریع به این ابزار وب در مرورگر خود دارد و از آنجایی که در حال حاضر میلیون ها کاربر با نوار ابزار الکسا در سراسر جهان وجود دارد، الکسا می تواند محبوبیت یک وب سایت و همچنین رقبای آن را شناسایی کند.

الکسا رنکینگ چقدر قابل اعتماد است؟

مطمین بودن رتبه بندی الکسا بیشتر به تعداد کاربران نوار ابزار وابسته است. با این حال، تعداد دقیق و منشاء کاربران نوار ابزار برای عموم آشکار نمی شود. اما هنوز هم احتمال دارد یک قاعده در مورد اهمیت رتبه بندی الکسا بر اساس بازدید وب سایت شناسایی شده و رتبه بندی آن ایجاد شود. اما به طور کلی ارتباط بین تعداد بازدیدکنندگان و رتبه بندی ایجاد شده، همیشه قابل اطمینان است.

الکسا رنکینگ چگونه وب سایت ها را رتبه بندی می کند؟

الکسا، وب سایت ها را براساس اطلاعاتی که از طریق نوار ابزار الکسا بدست آورده است، رتبه بندی می کند. این نوار ابزار برای همه کاربران کروم، فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر و همچنین از طریق سایت اینترنتی الکسا در دسترس است. برای دریافت این آمار، کاربران باید نوار ابزار الکسا را در مرورگر خود نصب کنند.

چرا باید از Alexa Rank Checker استفاده کنیم؟

تعداد بازدیدکنندگان به وب سایت شما توسط الکسا تأیید منتشر می شود. آزمایش آنلاین رتبه بندی آنلاین و رایگان الکسا به کاربران اینترنت کمک می کند تا در تجزیه و تحلیل وضعیت وب سایت خود و همچنین سایت های دیگر آنالیز دقیق از رتبه و جایگاه خود و رقبا داشته باشند.

با رتبه بندی الکسا شما به راحتی می توانید با سایر وب سایت ها مقایسه شوید و رقابت کنید. شما می توانید از این ابزار هر زمان که می خواهید رایگان استفاده کنید، بنابراین شما می توانید عملکرد وب سایت خود را روزانه پیگیری کنید که به شما یک گزارش دقیق ارائه می دهد که می تواند به شما در پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد وب سایت شما و اقدام مورد نیاز برای بهبود کمک کند.

رتبه الکسا وضعیت وب سایت یا وبلاگ و تعداد بازدیدکنندگان را مشخص می کند. بنابراین اگر میخواهید تعداد بازدیدکنندگان را برای وب سایت خود بدست آورید باید این افزونه را بر روی وب سایت خود نمایش دهید. همچنین شما میتوانید ترافیک وب سایت رقبای خود را نیز با این ابزار آنلاین رایگان پیگیری کنید.

چرا Alexa Rank Checker با بقیه ابزارها متفاوت است؟

Alexa بهترین ابزار در رده خود است. الکسا این ابزار را با استفاده از یک الگوریتم منحصر به فرد طراحی کرده که با دقت URL هایی را که کاربران ارائه می دهند بررسی و نتایج سریع آنها ارائه می دهند. توسعه دهندگان الکسا اطمینان حاصل کرده اند که همه چیز مورد آزمایش قرار گرفته و به نحوی است که  نتایج قابل اعتماد به طور جامع به کاربران ارائه شده است. کاربران می توانند از داده ها در آینده با یک استراتژی برای افزایش ترافیک با استفاده از پیشرفت های لازم در بهینه سازی جستجو وب سایت خود استفاده کنند. آنها همچنین می توانند با استفاده از الکسا در استراتژی های بازاریابی خود ، در هزینه صرفه جویی کنند.

تهیه و تنظیم:استودیو اسپین | تهیه و طراحی تور های مجازی
کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد.

منابع:

wikipedia

Alexa

وب سایت small SEO tools

 

توسط |1396/10/9 15:19:27دی 9ام, 1396|وب سایت|1 دیدگاه

یک دیدگاه

  1. انار تزیین شده دی 25, 1397 در 7:10 ب.ظ - پاسخ

    ممنون خیلی عالی بود

درج دیدگاه